RANDIŅŠ AR LIGNE ROSET

february 28, 2020

Nav slikti priekš 160-gadnieces, ko?

Lai gan Ligne Roset var lepoties ar nopietnu pieredzes bagāžu, uzņēmums nekad nav zaudējis savu svaigo skatījumu uz dizainu. Esi gatavs doties randiņā ar Ligne Roset? Vispirms Tev jāzina dažas lietas par leģendāro franču ražotāju.

Ligne Roset nav domāts nedrošajiem!

Ligne Roset nav no kautrīgajiem – ražotāja piedāvātie produkti ir spilgti, neparasti un vienmēr mūsdienīgi. Zīmola galvenā vērtība ir radošums: ja dizaineram radīsies spoža ideja, Ligne Roset to īstenos. Nepieciešams ieviest jaunu materiālu vai ražošanas metodi? Uzņēmums to ieviesīs! Sēdmēbeles, galdi, plaukti, aksesuāri vai gaismekļi – ideja vienmēr nosaka tehniku!

Ligne Roset mīl dabu un cilvēkus!

Ligne Roset pie zemes notur vien saknes, kas stingri ieaugušas Brioras pilsētiņas zemē. Tieši tur, vienā no Eiropas modernākajām ražotnēm, tiek izgatavoti gandrīz visi Ligne Roset produkti. To ražošanā izmanto tikai ilgtspējīgi iegūtus kokmateriālus un īpašas UV akrila lakas, kas nesatur smagos metālus un citas piesārņojumu radošas ķimikālijas. Tādejādi Ligne Roset rūpējas ne vien par Brioru, bet arī par veselīgāku vidi mājās visā pasaulē.

Ligne Roset nebaidās sasmērēt rokas!

Kompānijas sirds ir tās darbinieki. Ligne Roset prasmīgie amatnieki pielikuši roku katram produktam. Lai radītu patiesi augstvērtīgu dizainu, roku darbs ir neaizstājams, pat izmantojot visjaunākās tehnoloģijas, un amatniecības noslēpumi tiek nodoti no paaudzes paaudzē.

Ligne Roset būs visa Tava dzīve!

Kad iegādāsies savu pirmo lietu no Ligne Roset, esi gatavs tam, ka tā nebūs pēdējā! Ligne Roset piedāvā ne vien aizraujošas mēbeles, bet arī tekstīlijas, paklājus un gaismekļus, ļaujot pilnībā iekārtot savu mājvietu un izbaudīt franču dzīvesstilu.

No items found.