Zīmoli

Projekti

Filtrēt pēc
Nodzēst Filtrus
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
B&B Italia kopš 1966. gada vadošais uzņēmums mūsdienu mēbeļu jomā. Produkti, kas atspoguļo Itālijas dizaina sasniegumus un vēsturi.
Pilns “jaunā klasiska” mēbeļu klāsts, kas atšķiras ar izcilas kvalitātes darbu, dārgiem materiāliem un izsmalcinātām detaļām. Maxalto deklarē “ražots Itālijā” vērtību ar nepārprotamu mūžīgu eleganci
Aizsācies kā mazs ģimenes uzņēmums, Molteni ir 1934. gadā Angelo un Giuseppina Molteni dibināta kompānija. Šodien - viens no spēcīgākajiem un plašāk pazīstamajiem "Made in Italy" sludinātājiem ar pārstāvniecību 60 pasaules valstīs.
Itāļu kompānija Arclinea ir viens no pasaulē vadošajiem ekskluzīvu virtuves mēbeļu ražotājiem, kura panākumu pamatā ir kvalitāte un tehnoloģiju apvienojums ar radošām idejām. Tas ir dizains, ko veidojis pasaules slavenais arhitekts Antonio Citterio.
Mēbeļu ražotājs, dizaina leģenda, paraugs un etalons. Perfekts, līdz sīkākajām niansēm pārdomāts stils un izcila kvalitāte, tas viss ir pelnīti ļāvis iemantot augstas klases zīmola reputāciju un neskaitāmu piekritēju pulkus visā pasaulē.
Zīmols simbolizē elegantu dzīvesveidu un rafinētu dizainu. Izsmalcinātas mīkstās mēbeles, funkcionālas korpusa mēbeles, galdi, eleganti krēsli, paklāji un aksesuāri. Ekskluzīvas franču mēbeles, kas ir vairāk nekā dizains, — tas ir dzīvesveids.
Jauns un kreatīvs Itāļu uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus risinājumus un augstvērtīgas keramiskās flīzes.
Kopš 1994. gada augstas kvalitātes itāļu durvju, garderobju un bīdāmo sistēmu ražotājs. ALBED izvirza jaunu durvju un bīdāmo sistēmu konceptu – atdalīt telpas, vienlaicīgi neierobežojot tās ar liekiem, smagnējiem elementiem.
Kad dizaina slavenībai Philippe Starck reiz jautāja par to, kas ir Alessi, viņš atbildēja: „Laimes pārdevējs.” Un viņam bija pilnīga taisnība, šajā fabrikā neražo lietas, tajā top emocijas. Rotaļīgums, kultūra, ironija un elegance.
Apavisa flīzēm piemīt augstākais kvalitātes rādītājs kā estētiskajā, tā tehniskajā ziņā. Fomas un dizaina daudzveidība un atšķirīgi dizaina elementi ir tas, kas izceļ šo Spāņu dizaina rūpnīcu citu starpā.
Uzņēmums "Ariostea" tika dibināts 1961. gadā. Tas ražo produktus ar augstu tehnoloģisko vērtību, pievēršot īpašu uzmanību ietekmei uz vidi.
Gaismas virtuozi un “The Human Light” filozofijas sludinātāji ar īpašu attieksmi pret gaismu un tās lietotāju. Savu vairāk nekā 40 pastāvēšanas gadu laikā zīmols ir kļuvis par sinonīmu izcilai kvalitātei un izsmalcinātam Itāļu dizainam.
Augsta kvalitāte, ekskluzīvs dizains un funkcionalitāte, seno venēciešu mozaīku tradīciju saglabāšana un jauno ražošanas tehnoloģiju sintēze, raksturo pasaulē vadošo itāļu mozaīku zīmolu Bisazza produkciju.
Kvalitatīvs durvju dizains, kas ir ārpus laika un modes. Vācu ražotājs, kas mij minimālismu, lakonisku ģeometriju un inovatīvas tehnoloģijas.
Carl Hansen & Søn pārstāv vairāk nekā 100 gadus ilgu Dānijas dizaina vēsturi. Uzņēmuma produkcija ir vienkāršības, estētikas un funkcionalitātes kombinācija, kas atdzīvināta, prasmīgi strādājot ar augstākās kvalitātes materiāliem.
Decor Walther jau vairāk nekā četrus gadu desmitus ir bijis kvalitatīvu vannas istabas piederumu kā lampu, spoguļu un aksesuāru ražotājs. Uzņēmums dibināts 1973. gadā Frankfurtē, Vācijā.
Lights
Gaisma
Līderis starp high-tech sistēmu un arhitekturālā apgaismojuma ražotājiem. Unikālais dizains kombinācijā ar pēdējām tehnoloģijām un kvalitāti, kā arī ietilpīgais katalogs ''Lighting Bible'', iezīmē kompāniajs panākumus.
Itāļu kompānija Falper, nosaka modes tendences vannas istabu dizainu, sistēmu un aksesuāru tirgū. Elegants, harmonisks, izsmalcināts un ekspresīvs, šādi ir raksturojams Falper dizains.
Itāļu fabrika Fantini darbojas kopš 1951.gada un kopš pašiem pirmsākumiem ir raisījusi ekspertu un klientu interesi, kuri novērtē Fantini produktu – funkcionāli un estētiski inovatīvu maisītāju dizainu.
Kopš 1955.gada „Ceramica Flaminia” ražo keramiskā dizaina sanitāros priekšmetus, kas pazīstami ar augstu kvalitāti un ir ražoti Itālijā.
Novatoriskas formas, izcili tehniskie risinājumi, idejas un eksperimenti ar gaismu. Itāļu apgaismojuma dizaina pārstāvji, kas kopš 1962. gada pasauli izgaismo radoši.
Gaismas sistēmas, prožektori, gaismekļi, novatoriskas formas, izcili tehniskie risinājumi, idejas un eksperimenti ar gaismu.
„Soft Architecture by FLOS” ir visinovatīvākais apgaismojuma produktu portfelis ar neskaitāmiem veidiem un formām, kas ir iestrādāti pašā ēkas struktūrā.
Ekskluzīvu metāla detaļu un vannasistabas piederumu ražotājs no Holandes. Formani ir visaptverošas durvju, logu, skapju un pat vannas istabas piederumu kolekcijas.
Zīmols ir dibināts 1981. gadā Itālijā. Sākotnēji — klasiski gaismas ķermeņi un Murāno stikla tradīcijas. Attīstoties — jauni, patentēti materiāli, ekscentriski gaismekļi un cienītāju miljoni.
1948. gadā dibinātais uzņēmums Haworth ir pasaules līderis biroja mēbeļu ražošanā un dizainā. Haworth piedāvājumā ir dažādas mēbeļu sistēmas , krēsli, galdi, pārvietojamās sienas – viss, lai radītu lieliskus risinājumus darba vietu iekārtoša.
Dibināts 1972. gadā Spānijā, Inalco zīmols ražo augstvērtīgas keramiskās flīzes. Rūpnīca nemitīgi attīstās un prezentē arvien jaunas apdares materiālu inovācijas.
Inbani filozofijai ir jābūt dizaina avangardā ar pašreizējām tendencēm, materiāliem un jaunajām tehnoloģijām.
Itāļu uzņēmums, kas specializējies dekoratīvu virsmu dizainā. Mākslai un tehnoloģijai mijiedarbojoties top unikāli produkti, kurus var integrēt interjerā un izmantot gandrīz jebkuru virsmu dekorēšanā: sienu, mēbeļu vai pat grīdu.
Vācu premium klases paklāju ražotājs: „Tas notiek katru dienu. Mēs klausāmies. Mēs mācamies. Mēs skatāmies. Mēs sarunājamies. Mēs krājam. Un mēs radām. Tā ir mūsu filozofija. Tas ir Kymo."
Listone Giordao parkets ir koka grīdu etalons un dizainparaugs. Itāļu zīmols, kura attīstību nosaka viens vienīgs mērķis - perfekcija.
Dānijas rūpnīcas sākums ir meklējams 1939.gadā. Tas ir ģimenes bizness, kas piedāvā izcilas kvalitātes konvektorus un radiatorus no askētiski atturīgiem līdz drosmīgi ekscentriskiem risinājumiem.
Ražotājs ar vairāk kā 35 gadu pieredzi apgaismojuma radīšanā. Profesionāli apgaismojuma risinājumi - veikalos, viesnīcās, restorānos, universitātēs, birojos vai privātmājās. Kā arī individuāli risinājumi dažāda veida koncepcijām.
Holandiešu zīmols, kas ir dibināts 2001. gadā bet nedaudz vairāk kā desmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem Eiropas mēbeļu un gaismas ķermeņu ražotājiem. Asprātīgas un skaistas lietas oriģināla dizaina cienītājiem.
Nīderlandes kompānija Mosa kopš 1883. Gada rada izsmalcinātas un estētiskas flīžu kolekcijas. Lielā pieredze ļauj kompānijai piedāvāt funkcionālas, kvalitatīvas un viegli savstarpēji saskaņojamas flīžu kolekcijas gan iekšējai, gan ārējai apdarei.
Kopš 1911. gada Olivari fabrika, ar vairāk nekā gadsimtu ilgu pastāvēšanas vēsturi, ir vesels rokturu dizaina un evolūcijas muzejs. Rokturi autori ir atzītākie arhitekti un dizaineri.
Italian Contemporary furniture Pedrali: design chairs, tables and lamps for contract and commercial furnishings. Design 100% Made In Italy.
Dizains savienojumā ar inovatīviem tehnoloģiskiem risinājumiem un uzmanība pret detaļām rada unikālu kombināciju, kas padara Planika bio kamīnus par unikālu produktu un rūpnīcu par nišas līderi.
Kopš 2008. gadā Rexa Design rūpnīca ir atklāta un darbojas Itālijas ziemeļos, nenogurstoši radot mūsdienīgu, kvalitatīvu un oriģinālu vannas istabas dizainu un santehniku.
Šveices paklāju aušanas meistari, kas, cienot tradīcijas un pieredzi, rada izsmalcinātas grīdas segas tikai no naturāliem materiāliem. Rūpīga kvalitātes uzraudzība, aušanas tehnika un materiāls ir zīmola atšķirības pazīmes.
Itāļu siltuma eksperti, kas, pārvēršot siltumu mākslā, eleganti un drosmīgi atsakās no tradicionāliem stereotipiem par apsildes elementiem interjerā. Eksperimentējot Tubes rada dizainu, kur siltums ir vairāk nekā fiziska sajūt
1896.gadā Austrijā izveidots ģimenes uzņēmums ar globālu iedvesmu, optimistisku skatīju,u un eklektisku stilu. Wittmann pieeja amatniecībai un dizainam ir bez kompromisiem — tie ir divi elementi, kurus jau kopš paša sākuma Wittmann ir vērtējis visaugstāk.
Izveidots 1954.gadā šis zīmols ir viens no atzītākajiem līderiem Itālijas rūpnieciskajā dizainā. Daudzi darbi ir minēti dizaina vēstures grāmatās un izstādīti pasaules lielākajos muzejos.
Furniture
Mēbeles
Katrs cc-tapis paklājs apvieno perfektā simbiozē laikmetīgu dizainu ar gadsimtos izkoptām Tibetas paklāju darināšanas tradīcijām. Rezultāts ir pārlaicīgs, kvalitatīvs un pilnībā unikāls!
Itāļu dizaina zīmols ar misiju popularizēt ideju par vannas istabu kā dinamisku dzīves telpu, kas spēj nepārtraukti pārveidoties un atjaunoties, ievērojot mūsdienu dzīves ritmus.