Mūsu šī mēneša sajūtu veido priekšgājuma, sapulču un sagatavošanās būvniecības procesiem. Vienā vārdā - enerģiska darba plūsma.

Februāris šķiet ļoti garš un pelēks, tomēr mēs priecājamies par pavasara priekšgājuma sajūtu, mūsu mīļākais gadalaiks jau tuvojas.

 

Kas ir pirmais komponents, par ko jūs domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Pēdējā laikā mēs esam nolēmuši attālināties no konkrētiem mēbeļu objektiem, formām vai tekstūrām. Tieši pretēji, mēs cenšamies uztvert telpu kā tilpumu un sajūtu. No sajūtas izriet izvēle, kādu dizaina ēru un tā dizainerus mēs izmantosim interjera veidošanā.

Vismīļākā projekta stadija?

Pats mīļākais ir tas brīdis, kad paliek dažas dienas pirms projekta nodošanas, veidojas ilgi gaidīta aina. Tas ir patiess prieks.

 

Kas ir citas jomas, no kurām smeļaties iedvesmu?

Mūs interesē viss, mūzika, kino, fotogrāfija, mode ka arī vizuālā māksla. Mums ir prieks, ka mūs apkārt ieskauj lieliski cilvēki no šīm nozarēm, kuri ir aizrauti ar savu darbu. Tāpēc mēs vienmēr esam notiekošā kontekstā, cenšamies sekot līdzi šo nozaru tendencēm un galvenajiem notikumiem. Nevar pateikt, ka mēs kaut ko konkrētu interpretējam savos projektos, taču tas palīdz mums labāk izprast sabiedrību un pasauli apkārt. Mēs virzāmies uz to, lai studija būtu kā veidota kopība, iespējams, ar savu publisko telpu, kur mēs apvienotu vairākās radošās nozares.

 

Kas pašlaik Jūs aizrauj, liek acīm iedegties un kā tas bagātina Jūsu darbu?

Pašlaik mēs daudz strādājam pie sava atpazīstamā stila veidošanas, tāpēc ar iedegtām acīm izmēģinām dažādus materiālus, tekstūras, formas un realizācijas metodes. Viendabīgi, mēs vēlamies nonākt līdz tam, ka pilnībā paši veidosim visus mēbeļu un apgaismojuma elementus.

 


Instagram: https://www.instagram.com/komare.studios?utm_source=ig_web_button_share_sheet&igsh=ZDNlZDc0MzIxNw==

- - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - -  

PRODUKTU IZLASE:

1. TOBIA SCARPA -  Biagio - FLOS

2. MARIO BOTTA - Shoguntable lamp  - ARTEMIDE

3. ARIHIRO MIYAKE - Coppélia Suspended -  MOOOI

4. MICHEL DUCAROY - Kashima Large settee - LIGNE ROSET

5. PIERRE PAULIN - Bonnie Armchair  LIGNE ROSET

6. BENJAMIN GRAINDORGE - Kujoyama Shelving unit - LIGNE ROSET

7. PIERO BOTTONI - Fenice table - ZANOTTA

No items found.