Interjera dizaina galerija Trentini papildina komandu ar jaunu vadošo partneri Andreju Kaļijevu.

Esam gandarīti paziņot, ka Andrejs Kaļijevs pievienojas Trentini komandas sastāvam, kļūstot par jauno vadošo partneri. Kaļijevs pārņems uzņēmuma vadību no Mareka Nemmes, kurš paliks kā interjera dizaina galerijas Trentini līdzīpašnieks, bet vairs aktīvi neiesaistīsies uzņēmuma operatīvajā darbībā Latvijā, aktīvi pievēršoties plašākai Trentini darbības attīstībai jau esošajos, kā arī jaunos ārvalstu tirgos. 

Trentini ir bijis līderis interjera dizaina pasaulē Latvijā jau vairāk nekā 20 gadus, un Mareks Nemme ir bijis uzņēmuma panākumu atslēga. Līdz ar vadības pāreju uz Andreju Kaļijevu, Trentini turpinās attīstīties un pilnveidoties, vienlaikus paplašinot savas darbības apjomu vairākos virzienos.

 

"Esmu pagodināts pievienoties Trentini komandai kā uzņēmuma vadošais partneris, un priecājos par iespēju turpināt būvēt uz spēcīgajiem pamatiem, ko Mareks Nemme ir izveidojis gadu gaitā," sacīja Kaļijevs. "Mēs koncentrēsimies uz mūsu pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanu, digitalizāciju un jaunu virzienu izpēti, lai piedāvātu saviem klientiem vislabāko iespējamo kvalitāti un pieredzi."

 

Luksusa interjera dizaina salons Trentini piedāvā ekskluzīvu augstas kvalitātes mēbeļu, apgaismojuma, biroja mēbeļu un apdares materiālu klāstu klientiem visā Latvijā un arī ārpus tās. Ar Andreju Kaļijevu priekšgalā uzņēmums ir gatavs jauniem attīstības plāniem, arvien uzlabojot klientu apkalpošanas un kvalitātes standartus visās uzņēmuma darbības jomās.

 

"Esam sajūsmā, ka Andrejs pievienojās Trentini komandai un ir gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus, virzot uzņēmuma attīstību pavisam jaunā virzienā,” savu lēmumu komentē Mareks Nemme. “Andreja pieredze, aizraušanās ar interjera dizaina pasaules izsmalcinātību, augstākās kvalitātes nodrošināšanu un tieksme pēc inovācijām padara viņu par ideāli piemērotu komandas līderi, lai Trentini paceltu nākamajā līmenī.”

No items found.