FLĪŽU INOVĀTORI - INALCO

march 17, 2021

Inalco keramikas rūpnīcas vēsture sākās pirms vairāk nekā 40 gadiem Spānijas provincē Kasateljonā. Kopš tās darbības sākuma Inalco filozofija ir balstīta uz četriem pamatprincipiem: inovācija, augstas kvalitātes produkti, nevainojams serviss un pastāvīgas rūpes par vidi. Šie principi ir noteikuši Inalco attīstības trajektoriju nākamajām desmitgadēm, padarot bezgalīgu inovatīvu ideju meklēšanu un progresīvu dizainu par vienu no galvenajām prioritātēm.

Inalco keramisko flīžu un porcelāna keramikas satriecošais dizains un unikālās tehniskās īpašības ir rūpnīcas vizītkarte visā pasaulē. Rūpnīcai ir plašs krāsu klāsts, ieskaitot toņus no balta līdz intensīvi melnam, interesanta struktūru palete (koks, akmens, marmors, metāls u.c.).

Kaut arī ilgtspējības standarti būvniecībā kļūst arvien nozīmīgāki, Inalco ilgtspējību uzskata par vienu no galvenajiem sociālās atbildības parametriem, jo ​​aptuveni 30-50% no ražošanā izmantotajiem materiāliem ir otrreizēji pārstrādāti.

Par Inalco zīmola augsto novērtējumu dizaina un arhitektūras vidē liecina bagātīgais jau realizēto un paredzēto projektu klāsts dažādās pasaules malās.

 

Inalco flīzes Trentini projektos:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inalco ekspozīcija Trentini salonā.

Dzīvojama māja Rīgas centrā, publiskās telpas grīdas segums Inalco – Storm Negro flīzes.

Dzīvojamās mājas fasāde Rīgā – izmantotas Inalco –  Foster Marengo flīzes.

Restorāns Rīgā – veidojot bāra leti izmantotas Inalco – Iseo akmens flīzes.

 

Dzīvoklis Rīgas centrā, izmantotas Inalco – Iseo flīzes. 

Dzīvoklis Rīgas centrā, izmantotas Inalco – Joy flīzes. 

_________________________________________________________________________

Citu Inalco produktu izlase:

No items found.