Svētki ar Alessi

december 18, 2017

Franču dizaineris Philippe Starck reiz Alessi zīmolu nodēvēja par fabriku, kurā top sapņi, un tā kā Ziemassvētki ir laiks, kad vēlmes un sapņi piepildās, ar prieku piedāvājam ieskatu Alessi īpašajā Ziemassvētku kolekcijā.

Zaļi stikli, zili ledi un pasaka par svētkiem

“Blue Christmas” ir Alessi ziemas pasaka, kas šoreiz sastingusi svētku rotājumos. Elegantajos telpas un eglīšu dekoros ir visdažādākie svētku tēli: balerīnas, eņģeļi, karavīri, zvaigznes, Ziemassvētku vecīši un ziemeļbrieži. Aksesuāri ir darināti ar rokām no smalka stikla, to rūpīgi formējot vai pūšot un apgleznojot. “Blue Christmas” kolekcijas autore ir itāļu dizainere Laura Polinoro — scenogrāfijas un skatuves tērpu meistare, kā arī produktu dizainere.

251046f0-e99e-43b8-af6f-ad8ab3515fb9
10_BLUE CHRISTMAS ALESSI ANTONIO ARICO LPWK _ visual F.VILLA styling B.TARSIa_78162

 

 Faberžē olas ne tikai Lieldienās!

Jaunajā dizainera Marcello Jori kolekcijā kūsā noslēpumi un leģendas — viņa Ziemassvētku dekoru sērija ir tapusi iedvesmojoties no kulta juveliera Peter Carl Fabergé, mākslinieka, kurš kļuva slavens, izpildot Krievijas caru pasūtījumus un veidojot viņiem spožas un ārkārtīgi dārgas Lieldienu dāvanas laikā no 1885. līdz 1917. gadam. Fabergé meistarība, izstrādājumu kvalitāte un unikālā greznība veicināja autora atpazīstamību un padarīja viņu par vienu no slavenākajiem 20. gadsimta juviliermāksliniekiem. Cildinot meistaru, taču vienlaikus arī nedaudz jokojot par sezonālo svētku tēmu, dizaineris Marcello Jori ir nācis klajā ar sešiem grezniem svētku olu eksemplāriem, kas lieliski iederēsies gan pavasara, gan ziemas svētku scenogrāfijā.

 

FaberJoriNeve_75700

 

“Extra Ordinary Metal”

Viens no vērienīgākajiem Alessi jaunumiem šogad ir “The Extra Ordinary Metal” kolekcija, kas ietver 13 pasaulslavenu dizaineru veidotus trauku modeļus. Autori šajā kolekcijā interpretē seno zeltkaļa arodu, atainojot to mūsdienu skatījumā — greznos, no etrusku kultūras iedvesmotos traukus viņi ir veidojuši no misiņa, izmantojot rūpnieciskā dizaina iespējas. Visi trauki ir radīti turot godā itāļu matemātiķa Leonardo Fibonacci pētījumus par zelta griezumu un proporcijām dizainā. Autoru sarakstā: Jasper Morrison, Lluís Clotet, Abi Alice, Laura Polinoro, Alessandro Mendini, Doriana un Massimiliano Fuksas.

j_60335_05

 

j_60335_02

 

j_60335_06
No items found.