ARTEMIDE - CILVĒKA GAISMA

january 12, 2022

Vai esi kādreiz aizdomājies, kā Tev liek justies telpas apgaismojums? Apgaismojums un gaisma atstāj iespaidu uz ne tikai mūsu sajūtām, bet arī veselību un pašsajūtu.

Pārdomāti izvietots apgaismojums jebkuru telpu spēj iedzīvināt, piešķirot tai pilnīgi jaunu dimensiju. Tas jebkurā telpā palīdzēs atrast balansu starp stilu, komfortu un praktiskumu. Tāpēc pareiza apgaismojuma izmantošana ir galvenais interjera dizaina aspekts. Bet kā atrast savu īsto un vienīgo gaismas ķermeņi? Pavisam vienkārši…

Artemide ir sinonīms augstākās kvalitātes apgaismojumam jau kopš 1960. gada. Pēc moto “The Human Light” (Cilvēka Gaisma) itāliešu ražotājs izstrādāja gaismas un apgaismojuma sistēmas, kas ir pielāgotas cilvēku vajadzībām. Turpmākajos 60 uzņēmuma vēstures gados tika radīta dizaina klasika, kas joprojām nosaka apgaismojuma kvalitātes un funkcionēšanas standartus šodien.

Artemide ir pasaules līderis apgaismojuma dizaina jomā ar nepārspējamu apņemšanos nodrošināt tehnoloģisku jauninājumu, pētniecības un cilvēku mijiedarbību. Artemide turpina strādāt gan ar dizaina, gan tehniskajiem risinājumiem, lai radītu tālredzīgu, patiesi noderīgu, estētiski uzlabojošu un videi draudzīgu apgaismojumu. Uzņēmums, ko 1959. gadā izveidoja Ernesto Gismondi un Serhio Mazza, specializējas arhitektu izstrādāto apgaismojuma ražošanā un ir izveidojis godalgotas sadarbības ar dažiem no pasaules talantīgākajiem dizaineriem, tostarp Naoto Fukasawa, David Chipperfield, Zaha Hadid, Jean Nouvel, Karim Rashid un Herzog & de Meuron.

Artemide plašo produktu klāstā atrodamas arī divas modernā itāļu dizaina ikonas: Tizio galda lampa, ko projektējis Ričards Sapers 1972. gadā, un Tolomeo galda lampa, ko izstrādāja Michelea De Lucchi un Giancarlo Fassina 1986. Gadā.

Šī itaļu zīmola lampas visā pasaulē tiek uzskatītas par mūsdienu dizaina ikonām; tās ir izstādītas lielākajā daļā modernās mākslas un dizaina muzeju kolekcijās.

Zīmols sadarbojas ar 24 meitasuzņēmumiem un tā produkti tiek izplatīti 98 valstīs. Artemide grupā ir vairāk nekā 750 darbinieku, no kuriem 60 nodarbojas ar pētniecību un attīstību, apstiprinot inovāciju galveno lomu uzņēmuma panākumos. Uzņēmumā Artemide tehnoloģiskie pētījumi, partnerības ar izciliem arhitektiem, kā arī sociokulturālā izpēte jau no paša sākuma ir bijuši inovatīvu projektu izcelsme, kas spēj izgaismot nākotni ar nerimstošu spēku.

 

Mūsdienās Artemide kolekcijas pauž unikālu vērtību sajaukumu: pieeja cilvēciskai un atbildīgai gaismai iet roku rokā ar dizainu un materiālu savoir faire, apvienojot nākamās paaudzes tehnoloģijas ar senām gudrībām, kas ir ideāla ilgtspējīga dizaina izpausme.

No items found.