Arclinea 2015

september 30, 2015

Citējot Antonio Citterio: „Arclinea virtuve tie ir mājas sirdspuksti”. Neatkarīgi no tā vai tie ir vienmērīgi, dzīves baudītājam piederoši vai steidzīgi un pilsētnieciski, šodien tie ir vēl skaidrāk saklausāmi kā jebkad agrāk. Jo, tad, kad visapkārt viss nemitīgi un haotiski mainās un tiecas globalizēties, virtuve ir vērtība, kas paliek neskarta. Tas, protams, nenozīmē, ka virtuve neattīstās tehnoloģiski, drīzāk otrādi, te šis process noris vēl blīvāk un ar dubult lielu ātrumu kā citviet, bet tā iekodētā mājas sajūta, tā paliek nemainīga. Aizsargāta un norobežota tā liek atgriezties pie vērtībām, izbaudīt mieru un tuvību, rūpēties. Būt kopā.

Arclinea 2015. gada kolekcija, ko koordinējis arhitekts Antonio Citterio, iekļaujas un paplašina uzņēmuma produktu klāstu, apliecinot ikvienu jaunradīto produktu kā spēcīgo identitāti. Tie savstarpēji papildina viens otru, kā arī ir izmantojami katrs atsevišķi, lai sekmīgi radītu ikviena izsapņoto virtuvi.

Virtuvei ir jābūt pilnībā brīvi pārkārtojamai telpai ar inovatīvām tehnoloģijām, modernu radošumu un soli priekšā laikam. Tādēļ Arclinea uzdevums ir apvienot tehnoloģiskos pētījumus ar materiālu – koks, lamināts un nerūsējošais tērauds.

Arclinea pētniecības nākošais virziens ir materiāli un apdare. Tie iemieso mūsdienu pasaules vajadzības atbilstoši efektivitātes un mainīguma kritērijiem, kā arī ir piemēroti speciālajiem ražošanas procesiem un detaļām, kas Arclinea produktu padara unikālu.

NTF KOKSNE
Arclinea uzlaboto pulēšanas un lakošanas procesu rezultātā tiek uzsvērts koksnes materiālcentriskais dabīgums, kas ir redzams un jūtams. Apdare: goba, Amerikas melnais valrieksts, dedzināts ozols, dabīgs ozols, dedzināts kastaņkoks.

ARMOUR
Inovatīvs lamināts, kas ir īpaši izturīgs un samtaini maigs pieskaroties, tā īpašības un noturība pret ārēju iedarbību ir pielīdzināma tērauda kvalitātēm, cena gan – divas līdz trīs reizes zemāka nekā metāla virsmām. Izmantojams durvīm un darba virsmām, kā arī ekskluzīvajam Itālijas rokturim.

PVD
PVD pārklājums ir apstrādes tehnoloģija, ar ko īpašā veidā tēraudā tiek nostiprināta krāsa, izmantojot titāna molekulu iztvaikošanas īpašības (no ang. val. Physical Vapour Deposition). Šī apstrādes metode ne tikai piešķir tonalitāti, bet arī palielina tērauda stiprību un izturību pret nolietojumu – berzi un koroziju. Videi draudzīgs process, kas nodrošina absolūtu drošumu saskarē ar pārtikas produktiem.
Nerūsējošais tērauds, melnās, šampanieša un bronzas krāsas apdares pieejamas šādām durvīm: Italia, Convivium Elegant, Convivium Professional un durvīm ar ārējiem rokturiem.

No items found.