SENSE OF MAY BY EVIJA ĶIRSONE - SLAVINSKA

May 30, 2023

Manu šī mēneša sajūtu veido pēkšņi iestājusies vasara, kas ir sajūta par jaunu sākumu, jauniem apvāršņiem. Jauni projekti, jaunas neaizmirstamas pieredzes. Katrs jauns projekts ir jauns sākums piedzīvojumam un radošam lidojumam, un katrs pabeigts projekts ir jauns sākums klientam.

Kāds ir veiksmīgs projekts?

Ja runājam par sabiedriskām telpām, tad dizains ir daļa no veiksmīga projekta, bet ar tā lomu nevajadzētu pārspīlēt. Jo dizains ir tikai visu pārējo biznesa komponentu sastāvdaļa. Lai projekts būtu veiksmīgs, arhitektam, dizainerim ir jāprot domāt plaši, jāiedziļinās projekta biznesa idejā, jāuztver tā un kā prioritāti jāliek projekta veiksme. Tad dizains veidosies organiski pakārtots biznesa idejai un papildinās to.

Privātā telpā ir savādāk. Tai jābūt patīkamai telpas īpašniekam. Ja tā kalpo ērti, ergonomiski un harmoniski pēc sajūtām, tad tā ir izdevusies.

Interjera dizaina mijiedarbība ar citām jomām.

Interjers ir ļoti daudzšķautņains un daudzpusīgs. Lai izveidotu labu teplas dizainu, ir jāatsaucas gan uz vidi tai apkārt, gan arhitektūtu. Interjers ir ciešā saistībā ar galdniecību, būvniecību, gaismas pasauli, mēbeļu dizainu, stikla mākslu un vēl daudzām citām amatniecības nozarēm. Tikai, pārzinot šīs nozares un tām mijiedarbijoties, rodas labs dizains.

Vismīļākā projekta stadija?

Kopumā man patīk visas projekta stadijas, bet mīļākā ir tā saucamā “putekļu” stadija. Kad tiek demontēts un būvēts. Kad būvnieki rosās, kad redzi, kā vizualizācija, kas ir Tavs iztēles auglis, tiek realizēta lielos mērogos un kļūst taustāma. Šajā būvniecības stadijā nereti ir jūtama spriedze, jautājumu risināšana būvlaukumā rada adrenalīnu, un viss gala rezultātā vainagojas ar skaistu, estētisku gala rezultātu, kas ir kā pateicība par “sprintu”, kas noskriets.

https://www.kirsondg.lv/

Instagram: https://www.instagram.com/kirson_design_group/

Facebook: https://www.facebook.com/kirsondg/

__________________________________________________________________________________________________________

Produktu izlase:

1. B&B Italia - Le Bambole

2. B&B Italia - UP

3. Kirson Design Group projekts BURZMA, kurā izmantotas Mutina flīzes

4. Mutina - Mattonelle Margherita collection by Nathalie Du Pasquier

5. Mutina - Jali collection by Patricia Urquiola

6. 41Zero42 - ONE

7. Flos - Almendra Linear

No items found.