Equilibrium. Izsmalcināta elegance ķermenim un dvēselei.

may 15, 2017

Elegantais spāņu vannas istabu mēbeļu un piederumu ražotājs Pomd’or šī gada Frankfurtes ISH izstādē piedāvāja apmeklētājiem iepazīt savu jaunāko kolekciju, kas tapusi sadarbībā ar vācu porcelānu meistaru zīmolu Rosenthal. Jaunās kolekcijas autors ir dāņu izcelsmes dizainers Edvards Van Vlīts (Edward Van Vliet).

equilibrium

Kā saka priekšā šīs kolekcijas nosaukums – Equilibrium, tās galvenā dizainera iecere atklājas tieši niansētā līdzsvarā starp porcelānu un metālu, funkciju un dekoru. Equilibrium kolekcijā pamanāma izteiktā pēdējo gadu tendence savienot siltas krāsas metālu ar citiem materiāliem, kā arī noapaļotu un plūstošu formu izmantojums, kas tikai vietām tiek atšķaidītas ar taisniem stūriem. Porcelāna trauslums un vieglums koķetē ar zelta krāsas metāla elementiem, radot vieglu un elegantu saspēli un padarot ikkatru no šīs kolekcijas objektiem par ievērības cienīgu.

Pomd`or X Rosenthal_Equilibrium 01

Equilibrium kolekcijā pieejamas izlietnes, spoguļi, mēbeles un vannas istabas aksesuāri baltā vai nomierinošajā seladona krāsā savienojumā ar zelta, bronzas vai hroma krāsas dekorējumu.

Pomd`or X Rosenthal_Equilibrium 03

Šī nav pirmā porcelāna priekšmetu ražotāja Rosenthal, kas savu darbību turpina jau kopš tālā 1879.gada, sadarbība ar kādas jomas grandiem. Iepriekš viņi radījuši unikālu, no porcelāna darinātu wi-fi skaļruni ar vācu ražotāju Teufel, kā arī trauku sēriju ar Versace modes zīmolu. Līdzi, Pomd’or šī arī nav pirmā sadarbības reize ar citiem ražotājiem, tādēļ arī veiksmīgais iznākums ir apbrīnas, bet ne izbrīna vērts.

Piedāvājam iepazīties ar to, kā paši ražotāju pārstāvji vērtē šo radošo rezultātu!

No items found.