GAISMA BEZ ROBEŽĀM

March 8, 2023

Apgaismojuma pasaulē pēdējā laika must have gan privātos, gan komerciālos projektos ir portatīvie gaismas ķermeņi. Ja agrāk pārnēsājamās lampas tika uzskatītas par apgaismojumu, ko pielietot tikai ārkārtas situācijās, tad šobrīd tajās ir apkopots visu gudro un īpaši pielāgotu sistēmu kopums, lai apgaismotu izsmalcinātas un modernas mūsdienu telpas. 

Pateicoties to galvenajai funkcijai, pārnēsājamās lampas pielāgojas jebkuriem apstākļiem un videi, piešķirot personību un raksturu jebkurai telpai, vienlaikus nodrošinot lielisku apgaismojumu. Tas ir lielisks pētniecības, inovāciju, dizaina un meistarības apvienojums.

To  koncepcija lieliski saskan ar sadzīves telpu koncepciju, kurā ikdienas dzīve notiek vienmēr dinamiski un plūstoši. Liela daļa no bezvadu lampu panākumiem ir iespēja pārvietot lampu uz dažādām mājas zonām, kur tas konkrētajā brīdī ir nepieciešams. Mēs meklējam daudzfunkcionālus dizainus, kas nodrošina gaismu tur, kur tas ir nepieciešams un kad tas nepieciešams, tāpēc portatīvie gaismas ķermeņi lieliski kalpo kā atbilde cilvēku mainīgajām vajadzībām.

Produkti:

GUBI - Obello

LUCEPLAN - Nui Mini

FLOS - Bellhop Table

FLOS - Bon Jour Unplugged

ARTEMIDE - Come Together

ARTEMIDE - Gople Portable

ARTEMIDE - Takku

VIBIA - Mayfair Mini

No items found.