SENSE OF JANUARY BY MARTA KABATIŅA

january 25, 2022

Manu šī mēneša sajūtu veido  jauns gada sākums. Sākums ar jaunu iedvesmu un enerģiju doties pretim pavasara svaigumam un ienest savos projektos vieglumu, raksturu un jauno.

Kā arhitektūra un dizains veicina izmaiņas vidē un sabiedrībā? 

Arhitektūra un dizains līdzīgi kā māksla ļauj ienākt jaunajam mūsu dzīvēs. Daļa no jaunā iesakņojas un kļūst par normu. Skaistas lietas, telpas, ēkas un pat ielas sniedz dzirksteli, apbrīnu un smaidu mūsu dzīvēm. Es ticu skaistajam.

Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Sākuma posmā man svarīgi ir iegūt pavisam nedaudz informācijas par objektu, tad šo tēmu iepauzēt un koncentrēties uz klientu. Klienta personība ir vissvarīgākais faktors projekta attīstīšanā un realizācijā. Budžets, toņi un zīmoli atnāks paši, viss notiks organiski, ja ar klientu izdodas izveidot uz uzticēšanos balstītas partneru attiecības.

Kas ir citas jomas, no kurām smeļaties iedvesmu?

Noteikti daba un ceļošana. Katrā ceļojuma galamērķī cenšos apskatīt ko ievērojamu, redzēt un sajust vietējo arhitektūru un paņemt no tās daļiņu sev līdzi.

Kāds ir bijis vērtīgākais padoms, ko kāds jums ir devis? 

Mans vīrs reiz ieteica uztvert sarežģījumus un izaicinājumus manos projektos par vērtīgākajām mācību stundām, kuras nav iespējams nopirkt ne par kādu naudu. Tikai sarežģīti projekti ļauj augt un sasniegt jaunas virsotnes.

__________________________________________________________________________________________________________

Produktu izlase:

Luceplan- Illan

B&B Italia – Camaleonda

B&B Italia – Allure O

DCW Editions – Mantis BS2

41zero42 –  Superclassica SCB Peggy

Gubi – Pacha

101 Copenhagen – Sphere Vase Bubl

Nor11 – Nomad Chair

No items found.