Molteni&C maģija by Vincent Van Duysen

Molteni&C kolekcijas 2023 reklāmas kampaņa tika radīta mūsdienīgā senās Romas “Domus” interpretācijā, atdzīvinot arhitektūras koncepciju, kas bija arī iedvesma šai kolekcijai. Kampaņa tapusi Vincent Van Duysen radošajā vadībā, iedzīvinot prestižāko pasaules arhitektu un dizaineru Herzog & de Meuron, Naoto Fukasawa, Gio Ponti vizuālos darbus.

Molteni&C kolekcija piedāvā daudzveidīgu izvēli, sākot no viesistabas līdz ēdamistabas zonai, mājas birojam un āra videi, piepildot ikvienu telpu ar komfortu un eleganci. Telpas, kas rotātas ar kolonnām sapludina klasiku ar laikmetīgo mākslu un iekštelpas ar dabu. Molteni&C kolekcijas reklāmas kampaņā saplūst vēsture un inovācijas, un pagātne iedvesmo tagadni. Savukārt Roberto Ruspoli slavenās rokām zīmētās freskas piešķir telpai estētiskumu.

Šī kolekcija rada saikni starp iekštelpu un āra telpu, starp intimitāti un koplietošanu, kā arī starp privāto un publisko telpu, kur piedalīties un dalīties. Māja atkal ir pukstoša sirds – mājīga, viesmīlīga un pārliecinoša.

Vincenta Van Duysen dizainētais galds Mateo piešķirs ēdamistabai raksturu, radot itāļu viesmīlības atmosfēru un elegantu minimālisma noskaņu. Savukārt Herzog&de Meuron dizainētais Porta Volta krēsls izcels saskaņu starp polsterēto sēžamo daļu un masīvkoka atzveltni, kas ir šī dizaina noteicošais elements, nodrošinot ne tikai stabilitātes sajūtu, bet arī komfortu. Slavenā dizainera Naoto Fukasawa radītā kušete, kas atgādina Toskānas kalnus ir veidota tā, lai tajā varētu gulēt un snaust, mīkstajiem un ergonomiskajiem spilveniem viegli pielāgojoties ķermenim.

Izbaudi Molteni&C 2023 kolekciju un reklāmas kampaņu, kur klasika saplūst ar laikmetīgo un iekštelpas ar dabu.

No items found.