Artemide un Mercedes-Benz  

divi ekskluzīvi un pasaules slaveni zīmoli ir apvienojušies, lai radītu jaunu dizaina ikonu – gaismekli nākotnei – AMELUNA. Gaismekļa nosaukums radies apvienojot abu līderu iniciāļus —Artemide (A), Mercedes–Benz (Me) — un pievienojot vārdu «Luna», kas itāļu valodā nozīmē mēness.

AMELUNA ir gan estētiskajā, gan savienojamības aspektā unikāls gaismeklis, kas ražots no premium kvalitātes materiāliem un sniedz optimālus optiskos rādītājus.

AMELUNA –  2017. gadā apbalvots arī ar vairākām arhitekturālās gaismas žurnāla Architectural SSL “Produktu inovāciju balvām” jeb PIA (Product Innovation Awards). Šīs balvas katru gadu piešķir profesionāļu – dizaineru un apgaismojuma speciālistu – žūrija, vadoties pēc augstākajiem industrijas standartiem un apbalvojot tikai pašus izcilākos, inovatīvākos produktu risinājumus, kuri paceļ latiņu pārējiem tirgus spēlētājiem. Žūrijas vērtējumā tiek ņemti vērā gan estētiskie standarti, gan funkcionalitāte un tehnoloģiskie risinājumi.

Kopā

Mercedes–Benz Style grupa jau kopš 2010. gada sadarbojas ar īpaši izvēlētiem zīmoliem, lai radītu pirmšķirīgus projektus, savukārt Artemide ir pasaules līderis apgaismojuma dizaina jomā, kas kopš 1960. gada ir pazīstams ar nepārspējamu atjautību gaismas tehnoloģiju novitātēs. Vērtības, kas saista abus šos zīmolus, ir dizains, inovācija un kvalitāte.

Ameluna Team

Artemide un Mercedes–Benz dizaina filosofijas centrā ir cilvēks un viņa pieredze. Kā AMELUNA projektu komentē Artemide viceprezidente Carlotta de Bevilacqua: «Mūsu sadarbības nolūks ar Mercedes–Benz Style ir apvienot abu uzņēmumu zināšanas dizaina un tehnoloģiju jomā. Mūsu mērķis ir attīstīt efektīvu un pret apkārtējo vidi atbildīgu gaismas sistēmu, kas uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti.»

sec_design_ameluna_02

Video atskaņotājs

00:00

02:12

AMELUNA gaismeklis ir veidots no vairākiem slāņiem, kas ietver sevī caurspīdīgu korpusu, gaismas reflektējošo gredzenu, dzesējošo plātni un difūzijas riņķi. Tās galvenais gaismas avots ir gaismekļa apakšējā malā ievietotā, elastīgā iespiedshēmas plate, kurā iestiprinātas 288 gaismas diodes. Gaisma tiek izstarota virzienā uz leju un izkliedējas caurspīdīgajā korpusā, padarot visu gaismekli mirdzošu un nodrošinot lielisku telpas apgaismojumu. Gaisā lampu notur trīs izturīgas, taču īpaši smalkas troses, tādēļ vizuāli šķiet, ka lampa atrodas bezsvara stāvoklī.

divas

Līdzīgi tam kā mēness tiek izgaismots ar saules stariem, pārtopot par spožu debess ķermeni, papildus starmetis jeb prožektors, kas atrodas virs lampas, izgaismo AMELUNA un nodrošina plašu krāsu spektra efektu. Izmantojot inovatīvu RGB gaismas padevi, AMELUNA var veidot neskaitāmas krāsu un toņu atmosfēras.

AMELUNA reprezentē novatorisku priekšstatu, kurā gaisma spēj radīt emocijas un raisīt mijiedarbību starp cilvēku un telpu. Ar īpašas viedtālruņa lietotnes starpniecību AMELUNA telpā var pārnest jaunās Mercedes-Benz E-Klases automobiļa gaismas sistēmas «Masterpiece of Intelligence» radītu atmosfēru. Tās optiski elektroniskās inovācijas ir tikai daļa no AMELUNA augsto tehnoloģiju kompetences. Katrs interjers, neatkarīgi no tā, vai tas ir automobilis, personiskā vai publiskā telpa, var būt lieliska šī tīkla sastāvdaļa. Tas ļauj gaismai sekot cilvēka dzīves scenārijiem, sasniedzot jaunu robežu, kur gaisma rada gan pieredzi, gan mijiedarbību.

bty

No items found.