Salone del Mobile. Moroso

august 22, 2016

Moroso šogad prezentēja deviņas jauns kolekcijas no Patricia Urquiola, Daniel Libeskind, Alfredo Haberli, Doshi&Levien, Tord Boontje, Front, Edward van Vliet, Scholten&Baijings un Mermelada, jaunas, kreatīvas Spāņu kompānijas. Stenda autore Patricia Urquiola iedvesmu guvusi no japāņu tokonoma koncepta (paaugstināta niša tējas istabā, kurā izvietoti dārgi vai dekoratīvi elementi un priekšmeti). Ģeometriski regulārs, kolekcijas nodalošs telpu sadalījums, kas panākts ar plāna, gandrīz caurspīdīga auduma paneļiem. Īpaša uzmanība pievērsta auduma izvēlei un to toņiem, lai mijiedarbībā tie sniegtu apmeklētajiem sajūtu, ka katra telpa ir savienota ar nākamo, un, neskatoties uz to nodalošo funkciju, radītu vizuālu ilūziju par stenda plašumu un dziļumu. “Patrizia Moroso ir sieviete, kas deva ticību maniem spēkiem,” tā Urquiola. “Es vienmēr saku, ka viņa ir daļa no mana DNS. Dizaina radīšana Moroso man ir ļoti svarīga, jo tā ir daļa no manis.”

BELT SOFA
Dizains: Patricia Urquiola
Stingrām līnijām nepiesaistīta, brīvas formas sofa – uz viegli saliekama un kombinējama alumīnija rāmja izvietoti dīvāna spilveni, kuri stiprināti ar regulējamām jostām, kas vienlaikus ir arī galvenā dekorācija. Sofa, kas aicina ieslīgt tajā, sniedzot pilnīgu relaksāciju.

BELT SOFA MOROSO

GEMMA KOLEKCIJA
Dizains: Daniel Libeskind
Gemma kolekcija var dēvēt par mazizmēra vingrinājumu arhitektūrā – telpa, proporcijas, faktūra, krāsa un komforts tās radīšanā ir bijis pats svarīgākais. Gemma dizains sasaucas ar asimetrisku, izsmalcinātu dārgakmeņa formu. Šīs kolekcijas tapšanā Libeskinds ir guvis milzīgu iedvesmu no dabas ģeoloģiskajiem veidojumiem, tostarp kristāliem, dārgakmeņiem un klintīm, lai galarezultātā taptu skulpturāls dizaina elements mājai vai birojam.

GEMMA MOROSO
No items found.