WALTER KNOLL - IZCILĪBA DETAĻĀS.

Walter Knoll mēbeles ne tikai ienes jūsu mājās mūžīgu dizainu un izcilu meistarību, bet arī rada taustāmu labklājības sajūtu katrā telpā.

Tādi termini kā “luksuss” un “izcila meistarība” dizainā tiek lietoti pārāk bieži. Mūsdienās izpratne par to, kas ir luksusa produkts, bieži vien tiek tiešā veidā sasaistīta ar preču nepieejamību un dārdzību, lai gan patiesībā runa ir par daudz vairāk nekā tikai cenu.

Tāpat kā cena nenosaka "luksusa" statusu, arī "izcila meistarība" jāpiemēro tikai tiem zīmoliem, kuri līdz vissīkākajai detaļai ar izkoptu smalkumu spēj panākt vēlamo rezultātu. Detaļas, kuras jūs turpināt pamanīt un atklāt no jauna pēc gadiem un pat gadu desmitiem.

Kvalitāte nozīmē katra individuālā klienta vēlmju izpildi – vienošanos, kas rada uzticību. Veiksmīgi produkti ir komandas darba rezultāts. Dažādu profesiju dizaineri, mēbeļu ražotāji, klientu konsultanti un amatnieki dara visu iespējamo, lai sasniegtu labākos rezultātus dizaina, komforta, funkcionalitātes un ergonomikas ziņā. Izkoptā meistarība, atlasīti materiāli un tehnoloģiju precizitāte – tas viss spēlē savu lomu ideālās formas sasniegšanā. Šajā nolūkā Walter Knoll ļoti rūpīgi un detalizēti pievēršas ne tikai estētiskā dizaina izvēlei, bet arī materiālu specifikai un to izmantošanai.

Meistarīga tradīcija.

Walter Knoll ir vairāk nekā 150 gadu pieredze ādas izstrādājumu jomā, nodota no paaudzes paaudzē. Skaidras šuvju konstrukciju shēmas un precīzas nošuves kalpo kā augstākās kvalitātes iezīmes.

Pārveido savu telpu ar Walter Knoll dīvānu.

Walter Knoll dīvānu dizaini ir modulāri, un tos var konfigurēt, lai tie lieliski atbilstu jebkurai telpai. Dabiski materiāli un elegantas krāsas ienesīs jūsu mājās mierīguma un labsajūtas auru. Katrs no Walter Knoll radītajiem dīvāniem ir paredzēts, lai nemanāmi iekļautos jūsu dzīves telpā, atspoguļojot jūsu individualitāti un vērtības un kļūstot par jaunu iecienītāko vietu, kur atrasties.

Ienes mājās mieru: lasīšanai, atpūtai vai vienkārši sapņošanai.

Walter Knoll atpūtas krēsli aicina katru dienu baudīt viegluma mirkļus un ienes jebkurā telpā harmoniju un labsajūtu. Tie ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu gan kā dizaina akcents, gan kā daļa no kompozīcijas apvienojumā ar citām mēbelēm, izveidojot elegantu saspēli atpūtas telpā.

Izbaudi laiskas sarunas ģimenes vai draugu lokā.

Ēdamistabas zona ir mājas sirds, vieta, kur pulcēties, dalīties un baudīt laiku kopā. Katrs Walter Knoll izstrādātais galda dizains ienesīs jūsu dzīvojamajā telpā unikālu auru gan relaksējošām pusdienām, gan īpašām vakariņām ar mīļajiem.

No items found.