Moooi - The Museum of Extinct Animals

Ekstravagantā holandiešu dizainera Marsela Vandersa (Marcel Wanders) radītais brends Moooi jau vairāk kā 15 gadus piedāvā dzirkstošus un inovatīvus produktus dizaina gardēžiem. Zīmolu raksturo radoša greznība, provokatīvs, bet tai pat laikā poētisks dizains, kas domāts neparastas dzīves baudītājiem!

Moooi ieklausās dizaineru sapņos un ļauj tos piepildīt, kā rezultātā top ekskluzīvs un rotaļīgs dizains. Kolekcija The Museum of Extinct Animals noteikti piesaistīs uzmanību!


The Museum of Extinct Animals kolekcijas dizains ir radīts, iedvesmojoties no dabas. Kolekcija ir veltīta jau izzudušām dzīvnieku sugām  un piešķir interjeram eksotiskas noskaņas.  Pirmo reizi tā tika prezentēta Milānas dizaina nedēļā, kur skatītājus pārsteidza ar audumu, jauniem ādu, tapešu un paklāju dizainiem. Raksti, kas caurvij kolekciju, radīti iedvesmojoties no 10 muzejos īpaši atlasītiem izzudušo dzīvnieku zīmējumiem.

AUDUMI UN ĀDAS

The Museum of Extinct Animals ietver sevī pirmo Moooi audumu kolekciju. Kolekcijā ir pieejams augstas kvalitātes materiālu klāsts, piemēram, samts, mohēra, apstrādāta āda, mākslīgā kažokāda u.c.

TAPEŠU DIZAINI

Īpaši jāizceļ Moooi tapešu līnija, kas tapusi sadarbībā ar Beļģu uzņēmumu Arte. Tapešu raksti ir balstīti uz dzīvnieku krāsu paleti un tekstūru, bet papīrs ir izgatavots no plaša materiālu klāsta, tostarp zamšādas, metāla folijas, neapstrādātas džutas u.c.

PAKLĀJI

Moooi The Museum of Extinct Animals kolekcija ietver sevī 10 unikālu rakstu paklājus, kas pieejami dažādu formu un materiālu klāstā. Paklāju dizains tapis harmoniski saskaņojot tekstūru, formu un rakstu.

No items found.