Walter Knoll. Dabas klātbūtne.

may 03, 2018

Nupat, nupat tika aizvadīta 57. Milānas dizaina nedēļa, kas vienuviet pulcēja skatītāju tūkstošus no visas pasaules un kļuva par platformu ražotājiem, kas viens pēc otra steidza iedvesmot un iepazīstināt ar jaunāko dizainā.

Viens no dominējošiem motīviem Milānas mesē šogad bija daba, kas par iedvesmas avotu ir kalpojusi jau ne vienai vien dizaineru paaudzei. Arī Walter Knoll jaunradē šogad ir vērojama dabas klātbūtne gan materiālos, gan priekšmetu formās un to ergonomikā. Līdzās pietātei pret apkārtējo vidi ražotājs izceļ arī dizaina autentiskumu un individualitāti.

Iepazīstinām jūs ar iedvesmojošiem produktiem no jaunā Walter Knoll piedāvājuma!

Onsa Chair, dizains – Mauro Lipparini.

Nedaudz atliecieties, un iesēšanās Onsa krēslā kļūst par lielisku atpūtu! Gluži kā zieds plaukstot tiecas pretī rīta saulei, arī krēsla apakšdaļa, kas savienota ar roku atbalstiem, aptver sēdētāju, radot maigu un aizsargājošu sajūtu. Mīkstais polsterējums, augstā atzveltne un regulējamais augstums nodrošina perfektu stabilitātes sajūtu. Krēsls kalpos par teicamu sabiedroto atpūtas mirkļiem —to varat lietot lasot, klausoties mūziku vai vienkārši sapņojot.

WK-Onsa Chair-Inspiration-0026
Screen Shot 2018-04-27 at 16.47.06

Pateicoties mīkstajam polsterējumam un viegli regulējamajai atzveltnei, jūsu mugura vienmēr būs taisna — neatkarīgi no tā, vai vēlēsieties apsēsties, vai ērti iegulties atpūtas krēslā, tas pielāgosies muguras formai. Krēsla sēde ir izgatavota no augstākās kvalitātes ādas, kas pildīta ar mīkstu polsterējumu.

WK-Onsa Chair-matt-pulverbeschichtet, bronze-0017
WK-Onsa Chair-hochglanzpoliert-0005

WK-Onsa Chair-hochglanzpoliert-0002

 

 

Ishino Table. Dizains — Daï Sugasawa

Dabisks skaistums ir iedvesmojis Daï Sugasawa radīt šķietami neiespējamo — apjomīgās galda virsmas, kas atgādina vējā un ūdenī pulētus akmeņus, tās šķiet vieglas un gaisīgas. «Mans mērķis ir ienest dabas elementus dzīvojamā telpā un savienot cilvēkus ar vidi, kādā mēs dzīvojām arī sākotnēji,» saka projekta autors. Ishino galds ir izgatavots no akmens masas, un tā virsma ir pārklāta ar kapara, misiņa vai bronzas apdari, kas kombinācijā ar akmens virsmu padara katru radīto priekšmetu unikālu. Izpēte, meistarība un uzticēšanas materiālam. Tas viss rezultējas mēbelēs, kas tā vien aicina pieskarties

WK-Ishino-Table-Inspiration-0003
WK-Ishino-Table-0010
WK-Ishino-Table-0009

Bundle Sofa. Dizains — Eoos

Dizaina procesu autori sāka ar divdimensionāliem eksperimentiem. Viņi variēja ar audumu paraugu formām, ko spontāni pameta gaisā, cenšoties vizuāli «iesaldēt» materiāla struktūru un formu. « Mēs vēlējāmies radīt izteiksmīgu, telpisku skulptūru,» norāda dizaineri. Kinētiskie eksperimenti rezultējās jaunā idejā. Pretēji ierastajam, šī dīvāna forma nenosaka auduma krokojumu, bet gan tā krokojums diktē formu.

WK-Bundle-Sofa-0001
WK-Bundle-Sofa-0006
No items found.