SENSE OF AUGUST BY INESE JANSONE

august 13, 2021

Manas augusta sajūtas ir vecā aizmiršana un jaunā atdzimšana, jo augustā man ir dzimšanas diena – tāpēc augusts man ir ļoti īpašs mēnesis. Es vienmēr piedomāju, lai man apkārt ir ērta un skaista vide, tāpēc kā savu telpu augustā es izvēlos – viesistabu.

Pastāstiet par ēku, kurā uzaugāt, aizvadījāt savu bērnību. Vai tas ir bijis Jūsu sākotnējais iedvesmas avots aroda izvēlē?

Es uzaugu Rīgā, mikrorajona daudzīvokļu mājas 9. stāvā. Tā kā tajā laikā no interjera priekšmetiem bija maz kas pieejams, ar mammu kopā šuvām aizkarus, dekoratīvās spilvendrānas, dīvāna pārvalkus, galdautus u.tml. Atceros, ka regulāri pārbīdīju mēbeles, lai izskatās it kā istabā ir kaut kas jauns. Šos faktus es bieži atceros, kaut arī tajā vecumā es nepazinājos, ka speru pirmos soļus interjera dizainā. Šobrīd es saprotu – jau tad man ap sevi gribējās skaistu vidi.

Kāds ir veiksmīgs projekts?

Kad pēc vairākiem gadiem satiekoties ēkā, klients un es joprojām esam priecīgi par rezultātu.

Vismīļākā projekta stadija?

Agrāk mīļākā bija sākuma stadija – kad tiek domātas idejas, koncepts, emocijas, viss ir jauns… Šobrīd visvairāk es izbaudu projekta realizācijas stadiju, kura ir vistresainākā, taču tajā pašā laikā tā ir tā stadija, kad es redzu, – jā, man bija pareizā sajūta, un tiešām ir skaisti un ērti! Milzīgs gandarījums par paveikto.

Kurš bijis visizaicinošākais? Kāpēc?

Izaicinošākais bija pirmais projekts aiz okeāna – ASV, Ņujorkā. Iekārtojām brokastu kafejnīcu un tieši pirms lidošanas uz Ņujorku, lai pārbaudītu vai remontdarbi rit kā plānots, Covid vīrusa dēļ tika aizliegti visi lidojumi. Bija liels izaicinājums vadīt projektu attālināti – komunikācija ar klientu, piegādātājiem, būvniekiem, meistariem un sapulces naktīs, jo laika starpība ir 7 stundas… tas bija kaut kas ļoti vērtīgs!

____________________________________________________

Produktu izlase:

Dīvāns – B&B Italia

Lielais kafijas galdiņš – B&B Italia

Atpūtas krēsls – B&B Italia

Vāze – Moooi

Stāvlampa – Flos

Sienas lampa – Foscarini

Kafijas galdiņš – Walter Knoll

Griestu lampa – Moooi

Paklājs – CC tapis

No items found.