SENSE OF MARCH BY MADARA LUKSTIŅA

March 27, 2023

Manu šī mēneša sajūtu veido atkāpšanās no klusā un pierastā. Jūtos iedvesmota un enerģijas pilna iet pretī jaunajam un neordinārajam. Krāsas, formas, risinājumi, kas liek atskatīties. Vides, kuras raisa jaunas sajūtas un iedvesmo.  

Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Cilvēku savstarpējā mijiedarbība un komunikācija ir man svarīgākais aspekts jauna projekta uzsākšanā. Vai abas puses komplementē un papildina viena otru - tas nosaka, cik veiksmīgs un baudāms būs projekta izstrādes process un rezultāts. Augsti vērtēju, kad sadarbība notiek ar klientiem, kuru enerģija un vīzija var sastapties ar manu. Rezultātā tas sniedz iespēju idejām attīstīties brīvi un neslāpēti, līdz ar to arī pats projekts ir nesalīdzināmi veiksmīgāks. Visu projektu centrā ir cilvēks.  

Vai Jūs ņemat vērā vides ilgtspējību Jūsu radītajos objektos?  

Es vienmēr esmu bijusi par ''second hand'' un ''vintage''. To redzu kā labu izvēli vairāku iemeslu dēļ: lai izveidotu eklektisku un interesantu dizainu, kas sevī iekļauj priekšmetus ar stāstu un dvēseli, taču, galvenokārt, tā ir iespēja sniegt otro dzīvi mākslas darbiem un mēbelēm, kas ļauj izcelt īpašnieku individualitāti, vēsturi, atmiņas un personību. Mana preference sliecas uz dabīgiem un ilgtspējīgiem materiāliem un dizainiem, kas kalpo gan cilvēkam šodien, gan paaudzēm, kas sekos. Manuprāt, ir svarīgi izmantot vēsturiska dizaina objekta potenciālu.

Vismīļākā projekta stadija?  

Kad idejas, kuras attīstījušās iztēlē un rasējumos, tiek īstenotas un beidzot redzamas dzīvē, sataustāmas un sajūtamas. Gala rezultāts atspoguļo klienta stāstu un vajadzības, visas puses ir apmierinātas ar to. Tas ir milzu gandarījums, kas iedvesmo.  

Kas pašlaik Jūs aizrauj, liek acīm iedegties un kā tas bagātina Jūsu darbu? 

Šomēnes patiesi jūtu vasaras tuvošanos un mani aizrauj jauna sākuma sajūta. Sajūta, ka viss mostas. Putnu dziesmas, cilvēku rosība un saules stari istabā. Mākslinieku - Vanessa Barragão, Chris Soal un James Turrell darbi labi raksturo manu ši brīža noskaņu. Atnākot jauniem sākumiem, mani atrod jaunas iedvesmas - interjers, arhitektūra, mode, daba, mūzika utt. Paplašinot savu redzes loku, es jūtos motivēta un no jauna iemīlos tajā, ko daru. Tas attīsta arī manas spējas un radošo redzējumu, kā arī sniedz pamatu jaunām idejām.  

Instagram: https://instagram.com/madaralukstina/

Produktu izlase:

1. B&B Italia – Up 50

2. Artemide – Boalum

3. CC Tapis– Lapse 2

4. Foscarini – Orbital

5. Opinion Ciatti– Ptolomeo

No items found.