SCHRAMM miega gardēžiem

Bauda miega gardēžiem? SCHRAMM nodrošina vislabāko iespējamo miegu, nemainīgi augstu vērtējot tradīcijas, meistarību, materiālus un kultūru.

Jau 90 gadus ģimenes uzņēmums SCHRAMM ir specializējies labi pārbaudītu dubulto matraču sistēmā. Daudzi novērtējumi un eksperimenti liecina par šīs klasiskās sistēmas pārākumu salīdzinājumā ar redeļu karkasu sistēmām vai pilnu putu matračiem. SCHRAMM manufaktūra gan toreiz, gan arī tagad turpina piedāvāt produktus, kas nosaka standartu meistarības, funkcionālās konsistences, dabiskās elastības un nepārspējamo gulēšanas apstākļu ziņā. Kāpēc tieši SCHRAMM? Lēmums par labu patiesai amatniecības kvalitātei un atteikšanās no masveida ražošanas ir tas, kas padara SCHRAMM par īpašu izņēmumu mūsdienu masu tirgū. Rūpīga katra darba soļa pārdomāšana, kā arī rūpēšanās par vidi un atbildības sajūta valda visā ražošanas procesā.

Pēdējos gados cilvēku ikdienas temps un dzīves ritms turpina uzņemt arvien jaunus apgriezienus. Informācijas pārbagātība, mobilās ierīces, atrašanās tiešsaistē, kā arī lēnām gaistoša robeža starp darbu un atpūtu jau ir kļuvusi par daudzu ikdienu. Tieši tādēļ šobrīd vēl svarīgāk kā jebkad ir atvēlēt laiku atpūtai, īpašu uzmanību pievēršot kvalitatīvam miegam. Nakts laiku mūsu ķermenis izmanto, lai atjaunotos, un labs naktsmiers ir katra veselības pamatā. Lai cik arī neticami tas nebūtu, miegs aizņem trešdaļu no mūsu dzīves. Tieši šī iemesla dēļ gultas matracis ir ļoti nozīmīgs gan mūsu veselībai, gan pašsajūtai ikdienas gaitās.

PATENTĒTS PLECA DOBUMS

Viena no SCHRAMM veiksmes atslēgām ir patentētā plecu dobuma sistēma. Cilvēki, kuri mēdz gulēt uz sāniem, bieži vien savu nakts mieru iesāk ar stundām ilgu grozīšanos, mēģinot atrast ērtāko gulēšanas pozīciju. Taču tam ir risinājums! Atsperu spriegums plecu zonā pielāgots, lai atvieglotu gulēšanu uz sāniem. Plecam ir jāļauj nedaudz iegrimt matracī bez „noslīkšanas”, tāpēc šajā zonā ir nepieciešams samazināt atsperu spriegojumu un precīzi izvēlēties matrača pārvalka auduma blīvumu un elastību, vienlaikus nodrošinot maigu atbalstu. SCHRAMM pielāgo formulu guļošā svaram un paradumiem, tādējādi nodrošinot neierobežotu labsajūtu.

GULTAS KLIMATS

Vai zināji, ka guļot cilvēks katru nakti zaudē vidēji puslitru šķidruma? Daļu no tā absorbē naktsveļa un gultas veļa, taču daudz svarīgāka loma mitruma pārneses laikā ir matrača aerācijai un ventilācijai. Pateicoties visaugstākajam kompetences un meistarības līmenim, SCHRAMM ir nācis klajā ar metodi, kas atrisina arī šo problēmu. Lai izveidotu optimālu miega klimatu, polsterējuma materiāli ir savienoti viens ar otru, izmantojot sarežģītu līmēšanas metodi (SCHRAMM “aklās” līmēšanas metodi), nevis, kā ierasts, gandrīz hermētiski pielīmējot matračus vienu pie otra.

Gaiss var brīvi cirkulēt caur abiem matračiem (apakšmatraci un virsmatraci) visos virzienos – mitrums tiek nekavējoties izvadīts un tas burtiski izgaist. Horizontālā un vertikālā gaisa apmaiņa nodrošina optimālu miega komfortu. Pilnībā elpojošo polsterējuma materiālu un pamatnes matrača gaisa telpa mijiedarbojas ar cilvēka ķermeņa kustībām miegā, radot pašpiepūšamā gaisa spilvena efektu. Tas ļauj gaisam nepārtraukti cirkulēt visos virzienos, tādējādi efektīvi izvadot mitrumu.

PATENTĒTA SEKUNDĀRĀ KONTŪRAS ADAPTĀCIJA (S.C.A.)

Personalizēts gulēšanas komforts.

Precīzi pielāgots gultas matracis jutīgi reaģē uz jūsu ķermeni, tomēr, lai tas pilnībā pildītu savas funkcijas, ir nepieciešams stabils un elastīgs pamatmatracis. SCHRAMM pamatmatracis absorbē kinētisko enerģiju visā tā virsmā un vienmērīgi amortizē spiedienu.

Lai pielāgotu gulēšanas komfortu katra individuālajām ķermeņa aprisēm (plati/šauri pleci un/vai gurni) pamatmatraci iespējams pacelt vai nolaist līdz 2 cm gan plecu, gan iegurņa zonās. Ar šo optimizāciju, kuru varētu pielīdzināt komforta sēdekļa regulēšanas iespējām mašīnā, šī tehnoloģija sniedz ļoti individuālu pieeju katra cilvēka vajadzībām un vēlmēm. Tas ļauj mainīt sev vēlamo atpūtas pozīciju  neierobežotam miega komfortam, atbalstot dabiskās ķermeņa kontūras.

APSTRĀDE, IZMANTOJOT DABISKUS MATERIĀLUS

SCHRAMM izmanto tīru un jaunu vilnu, kokvilnu, zīdu, linu, kašmiru un vairākus citus dabiskos materiālus. Dabas materiāli, izcili izkoptās rokdarbu prasmes un kaislīgā meistarība ir tas, kas šos matračus atšķir no klasiskajiem auksto putu matračiem.

No items found.