Back to school

august 17, 2022

Straujiem soļiem tuvojas septembris un ir pēdējais laiks sākt plānot jauno skolnieku un studentu mācību vietas labiekārtošanu. Lai arī primāri akcentu vajadzētu likt uz darba vietas iekārtojuma ergonomiku, jaunajiem censoņiem ir vērts padomāt arī par to, lai tā sagādā prieku un rada vēlmi mācīties.

Ligne Roset Tanis: tā oriģinālais dizains ir rūpīgi saglabāts, apvienojot to ar mūsdienīgu un atjauninātu apdari. Galda virsma ir izgatavota no pieskārienam ļoti mīksta, taču pret skrāpējumiem izturīga FENIX lamināta melnā krāsā, lai tā atbilstu melni lakotai tērauda pamatnei, savukārt 2 atvilktnes ir apdarinātas ar dabīgu riekstkoka finieri. (1 714 eur + PVN)

Ligne Roset Alando: rakstāmgalds apvieno riekstkoka dabisko sajūtu ar industriālā stila rāmi no melni lakota tērauda. Šis unikālais rakstāmgalds noteikti kļūs par jūsu mājas biroja telpas centrālo punktu. Lieliski piemērots situācijām, kad vieta ir ļoti maza. Tikmēr darbvirsma nodrošina plašu darba vietu ar divām integrētām atvilktnēm un plauktu visu svarīgāko dokumentu un biroja aprīkojuma glabāšanai. (1 712 eur + PVN)

Ligne Roset Dita: lai gan šis plaukts varētu atgādināt metāla moduļu sistēmas no biroja pasaules, Dita vairākos veidos skaidri atšķiras no tām: plaukta lakotie paneļi ir no koka, nevis lokšņu metāla un tā diskrētie profilētie statņi ar izsmalcināto apdari ir ideāli novietoti, veidojot perfektu simetriju. (1 453 eur + PVN)

Pedrali Boxie: tā ir glabāšanas sistēma ar minimālām un būtiskām līnijām, kas ir ievērojama ar savu vieglumu, ko garantē pārklāts tērauda rāmis, kas aprīkots ar atvilktnēm, kas mijas ar virsmām, un abas izgatavotas no polipropilēna. Sistēma aprīkota ar divām atvilktnēm ar integrētu rokturi un grozāmiem un bloķējamiem riteņiem. (Sākot ar 291 eur + PVN)

Nidi Mari: krēslu ir ērti lietot pie rakstāmgalda, jo tā pamatne ar ritentiņiem ir regulējama augstumā. Neitrāls un vienkāršs, taču tai pat laikā izsmalcināts dizains. Kas padara to tik atšķirīgu? Krāsainā poga krēsla vidū, kas ļauj krēslam piešķirt katram savu akcentu! (227 eur + PVN)

Nidi Dots: Legno naturale apdares dēļi, kas veido Dots sienu paneļus, ir apvienoti ar polsterētiem Becky paneļiem, un tos var papildināt ar plauktiem, kārtīgām paplātēm un spoguļiem. Jaunajam censonim tas būt izcils veids, kā izveidot pašam savu darba vietu gan mācībām, gan brīvajam laikam. (Piemēram, tāfele 110 x 135 cm ar aksesuāriem – 1 165 eur + PVN)

Haworth Lively: Zinātniski balstīta ergonomika, personalizēts komforts un dizains, izturība par saprātīgu cenu, sēdekļa dziļuma regulēšana, sēdekļa augstuma regulēšana, slīpuma un spriegojuma regulēšana. Plāns profils, deviņas atšķirīgas krāsas un neskaitāmas auduma iespējas nozīmē, ka varat izvēlēties sev piemērotu dizainu. (553 eur + PVN)

Magis Memo: magnētu tāfele, kas palīdz savākt piezīmes, attēlus un pastkartes. Ne tikai noderīgs, bet arī ļoti aizraujošs aksesuārs gan pieaugušajiem, gan bērniem. ( 134 eur + PVN) Magnētu komplekts (43 eur + PVN)

No items found.