Privātmāja Jūrmalā

Aleksandrs Kipiani
2014

Šī nama interjera stāsts ir interesants ar to, cik meistarīgi šeit savijas kopā klasiska elegance, tradīcijas un laikmetīgs dizains. Izvēloties Molteni kvalitāti un stilu un papildinot tos ar smalku priekšmetu, materiālu un ornamentu izlasi, mājas interjers saimniekiem ir kļuvis par harmonisku un skaistu ikdienu.

Askētiskās viesistabas akcents ir Flos zīmola Gino Sarfati 2097-3050 lustra. Šis gaismas ķermenis tika projektēts 1958. gadā un toreiz pārstāvēja netipiski modernu gaismekli, kas krāšņi atšķīrās no klasiskiem griestu gaismekļiem. Savukārt mūsdienās — pēc vairāk nekā piecām desmitgadēm — gaismeklis ir kļuvis par zīmīgu dizaina ikonu, kas vairs nepakļaujas modei vai laikam. Uzmanības vērts ir arī Telavivas dizainera Ron Gild projektētais vitrīnu komplekts (45-Vitrina), kas izvietots viesistabā. Šķietami tradicionālais priekšmetu eksponēšanas veids tiek apspēlēts ļoti mūsdienīgi. Kulta teiciens “God is in the details” būtu ļoti piemērots šīm vitrīnām: visas trauslās koka skaldnes ir veidotas elegantā 45 grādu slīpumā, un stikla plaukti ir papildināti ar apgaismojumu: smalka LED līnija ir gandrīz nemanāma acij, un tas ļauj skapjiem pildīt ambienta apgaismojuma funkciju. Klasisko virtuves iekārtu gaumīgi papildina Molteni 45 Tavolo un Outline krēsli, kas līdzīgi iepriekš minētajiem dizaina priekšmetiem arī ir kvalitātes un detalizācijas meistardarbi.

Projekts ir pabeigts 2015. gada ziemā. Projektā: Molteni korpusa un mīkstās mēbeles, Flos un Ligne Roset apgaismojums, Olivari durvju furnitūra.

No items found.