Apgaismojuma risinājumi “ROCHE Latvija”

No items found.
2020

Bieži negadās būt daļai no liela projekta, kurš ir ne tikai skaists un arhitektoniski nozīmīgs, bet arī ar savu īpašo stāstu.

Trentini gaismas projektu komandai bija tas gods un iespēja izstrādāt un realizēt gaismas risinājumus “ROCHE Latvia”atjaunotajai ēkai, kuru uzņēmums no valsts atpirka 2016. gadā. Divstāvu būve Rīgā, Miera ielā 25, 1932.-1933. gadā tika būvēta “Roche” ražotnes un biroja vajadzībām. Ēku projektējis latviešu arhitekts Aleksandrs Klinklāvs, kurš bija viens no pirmajiem veselības aprūpes ēku arhitektiem Latvijā. Tagad pēc atjaunošanas “Roche” atgriežas savās vēsturiskajās mājās, kur atradīsies uzņēmuma birojs un inovāciju laboratorija.

Trentini gaismas projektu komandas galvenais uzdevums bija panākt, lai apgaismojums būtu ne tikai funkcionāls, bet arī estētisks, kvalitatīvs un piemērots tieši pasūtītāja vēlmēm. Ņēmot vērā klienta darba specifiku – darbs pie datoriem, gaismekļiem ir jānodrošina kvalitatīvs apgaismojums, tādēļ tie nedrīkst žilbināt, tajā pat laikā biroja gaismekļiem jābūt pēc iespējas nemanāmiem.

 

________________________________________________________________________

Apgaismojums atpūtas zonās, reprezentācijas telpās – VIBIA, LUCEPLAN.

Darba vietu apgaismojums – MOLTOLUCE, DELTALIGHT.

Ārtelpas apgaismojums – ARES, VIABIZZUNO.

 

Ēkas atjaunošanas projekta autors – Didrihsons arhitekti (Gatis Didrihsons, Ineta Solzemniece – Saleniece) sadarbībā ar Kristianu Drandi un Kasparu Ķīsi.

No items found.