LOFT & ROSEGOLD DEMO DZĪVOKLIS

Iveta Lūse
2021

Celtniecība, putekļi, strādnieki, kavēti termiņi, ideju trūkums vai tieši otrādi – to pārpilnība, grūtā materiālu izvēle…. Skan pazīstami!? Jā, mājokļa remonts vai renovācija ne vienmēr ir viegls un ātrs projekts, kuram gribam veltīt visu savu laiku un enerģiju.

Trentini piedāvā “turn-key” risinājumu, kurā uzņemas pilnu projekta vadību un realizāciju – sākot ar arhitekta vai dizainera piesaisti, projektēšanu, saskaņošanu un būvniecību, līdz pat pilnai īpašuma aprīkošanai ar mēbelēm, tehniku un aksesuāriem.

Trentini tika uzticēts 115kvm liels dzīvoklis ar melno apdari. Dzīvoklis atrodas vienā no iekārojamākajiem un skaistākajiem rajoniem – Rīgas Klusajā centrā. Melnā apdare ļauj plānot  dzīvojamo platību atbilstoši klienta vajadzībām un dzīves stilam, tādēļ dzīvokļa iekārtošana sākās ar sienu izbūvi. Tika izbūvētas trīs guļamistabas un trīs sanmezgli, kuru apdarē tika izmantoti augstvērtīgi materiāli – 41zero42 un Inalco flīzes. Vannas istabas aprīkotas ar santehniku no tādiem izciliem ražotājiem kā Flaminia, Fantini, Novelini, Falper un Ex-t. Visās telpās uzstādīti TUBES radiatori un Albed durvis ar Olivari rokturiem.

Dzīvoklī ieklāts Riga Parket ozolkoka parkets. Gaismekļi no Artemide, Molto Luce un Marset. Virtuves zona aprīkota ar estētiski funkcionālo Arclinea virtuvi.

Interjers papildināts ar Trentini salona ekspozīcijas mēbelēm no Maxalto, B&B Italia, Flos un Ligne Roset.

Rezultāts ir ne tikai estētiski skaists un kvalitatīvs, bet arī ļoti pārdomāts un ergonomisks, pievēršot uzmanību katrai detaļai.

Kopējās būvniecības + apdares materiālu izmaksas – 500EUR/kvm

Projekta ilgums – 5 mēneši.

No items found.