Elegantas un izsmalcinātas marmora apdares no INBANI

Jaunums no Inbani – STRATO Marble, kas ir viena no daudzpusīgākajām un praktiskākajām kolekcijām, ļaujot katru izlietnes plauktu pielāgot vēlamajai telpai.

Šī kolekcijas pārsteigs ne tikai ar funkcionalitāti, bet elegantu un izsmalcinātu marmora apdares izvēli.

Jaunās kolekcijas plauktu virsbūve ir izgatavota no koka, kas pārklāts ar matētu lakojumu, savukārt izsmalcinātu un mūžīgu raksturu piešķirs kāda no četrām marmora apdarēm plaukta priekšpusē.  

Black Marquina – eleganta un kontrastējoša melna marmora apdare, kur baltais kaļķa dzīslojums piešķir dabisku un organisku izskatu, veidojot unikālu rakstu.

Pietra Grey – grafīta pelēka marmora apdare, kur starp ļoti smalkajām kaļķa dzīslām tikko pamanām šīfera krāsa, kas piešķir tai dzīvīgumu un eleganci.

Beige – krēmkrāsas marmora apdare ar tendenci uz pērļainiem toņiem, kur neliels kaļķa dzīslojums var veidot bāli pelēku līdz okera krāsai.

White Carrara – elegantais un klasiskais marmors savu nosaukumu ieguvis no Toskānas ziemeļu daļas. Tas ir viens no iecienītākajiem marmora veidiem ar savu baltumu un maigu pērļu pelēkumu, kur kaļķa dzīslojums piešķir zilganpelēkus toņus.

No items found.