LISTONE GIORDANO CUSTOM+

may 21, 2021

Izcilais Listone Giordano parkets ir nesalīdzināms produkts, kas radīts tiem, kuri mīl kvalitāti un meklē izcilību it visā!

Parketa ražošanā tiek izmantota īpaša tehnoloģija kā tiek zāģēta un žāvēta koksne, kā tiek veikta mitrum izturīga slāņa līmēšana, kā arī rievu apstrāde. Parketa dēlis tiek apstrādāts ar astoņām kārtām augstas stiprības lakas vai dabīgām augu eļļām. Pateicoties inovatīvai ražošanai, kas nodrošina ārkārtīgi augstu izturību pret nodilumu, mitrumu un temperatūru, Listone Giordano parketu var izmantot tādos apstākļos, kurus tradicionāli uzskatīja par nepiemērotiem parketam, piemēram, virtuvē, vannas istabā, pie baseina vai kombinācijā ar grīdas apsildes sistēmām. Parketa uzstādīšanas un ekspluatācijas vienkāršība ir apvienota ar patiesu uzticamību un izturību.

Listone Giordano jaunums Custom + nav tikai jaunu produktu kolekcija, bet gan “radošā bāze”, “iedvesmas režģis” un rīks, kas ļaus papildināt jūsu dzīves telpu ar oriģinālu un iedvesmojošu akcentu.

Jāpiekrīt Listone Giordano pārliecībai, ka parkets veido mājas vides pamatu, radot dzīves telpu, kurā apvienota kvalitāte, dabiskums un izsmalcināta elegance.


Arles


BrugesCopenaghenMilan 02New YorkMilan 01StockholmTokyo
No items found.