Walter Knoll Projekti Pasaule

Walter Knoll produktu izcilība piesaistījusi virkni ievērojamu klientu no visas pasaules. Ražotāja radīto mēbeļu iedvesmojošais dizains, izturība un ilgtspējība ļāvusi tiem kļūt par daļu no ievērojamiem interjera projektiem gan valsts, gan privātajā sektorā. Walter Knoll sadarbībā ar arhitektiem un dizaineriem radījuši arī īpašus produktus konkrētiem projektiem, kā arī piedāvā iespēju mēbeles pielāgot dažādām vajadzībām.

REIHSTĀGS
Berlīne, Vācija

Foster + Partners renovētā Reihstāga ēka uzskatāma par vienu no Berlīnes ikoniskākajām celtnēm. Stikla kupols, zem kura sanāk Vācijas parlaments, kļuvis ne tikai par arhitektūras klasiku, bet arī Vācijas atjaunošanas simbolu. Šis projekts ir sākumpunkts Walter Knoll un Foster + Partners ilgstošajai radošajai sadarbībai. Projektā izmantotie Jason krēsli ļauj jumta restorāna apmeklētājiem relaksēties, vērojot Berlīnes ainavu.

BMW WELT
Minhene, Vācija

Pirmo reizi redzot BMW Welt celtni, var šķist, ka pretim jau ikoniskajai autoražotāja galvenajai ēkai nolaidies milzīgs mākonis, ko vietā notur vien savienojums ar BMW muzeju otrpus ielai. Arhitektu izvēlētā ēkas forma, kas veidota, kā savērpti konusi, ir ideāla ne tikai pasākumu norisei, izstādēm un restorāniem, bet arī autosalona funkcijai, ko šī ēka pilda. Salona atpūtas zonā veidots izsmalcināts interjers ar Walter Knoll mēbelēm Jaan Living un Lounge, Bao, Isanka, Healey Lounge un Oki. BMW Welt ēkā apvienota autobūves un interjera dizaina izcilība.

MERCEDES-BENZ
Štutgarte, Vācija

Arhitektūras studijas UNStudio radītajā Mercedes-Benz projektā apvienota elegance un unikāla struktūru. Ēkas plānojums veidots kā dubulta spirāle, kas ļauj apmeklētājiem apskatīt automašīnas, baudot plūstošu interjeru bez slēgtām telpām un taisnām sienām. Unikālā arhitektūra noteica vajadzību pēc tikpat vijīgas formas mēbelēm, tāpēc paralēli ēkai tika izstrādāts arī dīvāna Circle dizains, kas nu kļuvis par pastāvīgu Walter Knoll kolekcijas daļu.

IWC SCHAFFHAUSEN
Ženēva, Šveice

Šveices pulksteņu ražotāja IWC Schaffhausen paviljona iedvesmas avots izstādei Salon International de la Haute Horlogerie 2017 (SIHH) meklējams renesansē un Leonadro da Vinči “Dievišķajās proporcijās”. Interjera harmoniskās formas ir skaidra atsauce uz Florences palaco. Lai paviljonā iemiesotu pulksteņu ražotāja tiekšanos pēc skaistā un perfektā, interjeram tika izvēlēti Walter Knoll Saddle Chair krēsli.

Walter Knoll mēbeles perfekti atbilst IWC filozofijai, tāpēc ar tām iekārtoti ražotāja saloni visā pasaulē. Tajos atradīsiet gan klasisko Fabricius krēslus, gan Living Landscape dīvānus un Andoo krēslus.


ME HOTEL
Londona, Anglija

Foster + Partners radītā ME Hotel ēka ir īpaša vieta, kas spilgti paliek ceļotāju atmiņā. Ārpusē ēkas fasāde nemānāmi saplūst ar mākslinieku kvartāla The Strand vēsturisko arhitektūru, bet iekšpusē veidots mūsdienīgs interjers ar deviņstāvīgu trīsstūra formas atriju. Melnbalto lobija interjeru papildina plūstošās līnijās veidotais Circle dīvāns, kas kalpo ne vien kā sēdmēbele, bet arī kā skulptūra.

No items found.