Walter Knoll Jaunumi

Ir pagājuši 100 gadi, kopš tika dibināta ikoniskā Bauhaus skola Veimārā, Vācijā. Par godu šim notikumam Walter Knoll ir laidis klajā vairākas mēbeļu kolekcijas, kas tapušas, iedvesmojoties no tā laika meistaru veikuma modernisma stilā.

Bauhaus vērtības nav modes untums, tā ir klasika!

BAUHAUS

Bauhaus nebija tikai skolas nosaukums, tā bija atmoda. To veidoja cilvēki, personības un viņu meistarība. Tā bija vienlaikus laboratorija un skola – vieta pētniecībai, radošumam, mākslai, krāsām un kultūrai. Valtera Gropiusa (Walter Gropius) 1919. gadā dibinātajai Bauhaus skolai un tajā laikā valdošajām modernisma vēsmām bija liela nozīme Walter Knoll uzņēmuma attīstībā.

Bauhaus idejas vēl joprojām mājo Walter Knoll standartos un pieejā ­- skaidri definēta forma un laika pārbaudi izturējis dizains arī šodien raksturo Walter Knoll produktus un uzņēmuma vīziju, kas skaidri redzams atjaunotajos dizainos.


KUMODE – THE FARNS
Dizains: EOOS

Kā arhitektonisks objekts dzīvojamā telpā – vairāk arhitektūra, kā mēbeļu dizains. Bauhaus virzienam raksturīgas līnijas. Harmoniskā kompozīcijā savienoti tādi materiāli kā koks, stikls un aksesuāros izmantotā āda. The Farns mēbeļu kolekcija tapusi, iedvesmojoties no Ludviga Mīsa van der Roes projektētās Edītes Farnsvortas brīvdienu mājas (Farnsworth House).

DĪVĀNS – LIVING LANDSCAPE 755
Dizains: EOOS

Komforta zona visiem un visam, kamēr viens lasa, otrs var strādāt, bet trešais vienkārši atpūsties. Pārdomāts dizains, skaidra, stabila forma, perfekts tehniskais izpildījums.

GALDS – FOSTER 620
Dizains: Norman Foster

Harmonisks, elegants, dabas iedvesmots dizains, kas organiski iekļaujas interjerā. Galda kāja veidota no īpaši pielāgotas masīvkoka konstrukcijas, kas neplaisā un iztur gan karstumu, gan aukstumu.

GALDS – DEEN
Dizains: EOOS

Masīvkoka virsma ar noapaļotām malām. Netradicionāls, dinamiskas formas galds, kas ir pietiekami augsts, lai to varētu ērti lietot arī stāvus pozīcijā.

KRĒSLS – VOSTRA WOOD
Dizains: Walter Knoll

Šogad Vostra svin 70 gadu jubileju. Pirmā krēsla versija tapusi jau 1949. gadā, bet šobrīd tas ir pieejams 1956. gada veidolā, ar masīvkoka kājām. Brīnišķīgs dizains, kas dzīvo līdzi laikam!

KRĒSLS – FK
Dizains: Preben Fabricius & Jørgen Kastholm

Pēc formas estētisks, ar skaidri definētām kontūrām – FK radīts 60 gadu beigās, bet tā dizains ir aktuāls vēl aizvien. Krēsls ir pārklāts ar mīkstu ādu un ar liekto roku balstu formu aicina izbaudīt luksus klases komfortu.

No items found.