DZĪVE ZEM SAULES

february 26, 2021

Siltā sezona ļauj paplašināt aktīvi apdzīvojamo zonu, tikai laicīgi jāiekārto terase, balkons vai atpūtas stūrītis dārzā. Jo rūpīgāk izvēlamies kā šo vietu organizēt, jo vairāk laika šeit gribēsies uzkavēties, baudot nesteidzīgu atpūtu un saules dāvāto labsajūtu.

 

Gatavo ratus ziemā, ragavas vasarā

Šo pašu teicienu varam attiecināt arī uz optimālu āra mēbeļu izvēlēs laiku. Jāatceras, ka saistībā ar pandēmijas ieviestajām korekcijām piegādes laiks ir ilgāks – pasūtījums var aizņemt 2 – 4 mēnešus. Izvēloties piemērotākās āra mēbeles jau šobrīd, līdz ar patīkami siltā laika iestāšanos, āra atpūtas zonā būs iespējams baudīt tādu pašu komfortu kā iekštelpās.

Saulessarga pavēnī

Droši vien pirmais, ko iztēlojamies domājot par āra mēbelēm, ir sauleszvilnis – kurā var sauļoties,  baudīt kādu grāmatu vai atgūt enerģiju pēcpusdienas snaudā. Izvēle ir neierobežota, no lakoniskām metāla formām, kā, piemēram, Andreu World Aire Outdoor kolekcijas zvilnim līdz Kettal dizainiskā haienda baudījumam, piemēram, dizainera Konstantin Gricic radītājā kolekcijā Meteo S, kur sauļošanās krēsli ieturēti vienotā dizainā ar saulessargu. Lai arī atrodamies salīdzinoši vēsākā klimata zonā, kur vasaras nav tik tveicīgas kā dienvidu valstīs, tomēr aizsardzība pret tiešiem saules stariem ir pamatnosacījums mūsu veselībai un labsajūtai, tāpēc saulessargs līdzās sauleszvilnim pilda īpaši svarīgu funkciju.

Andreu World Aire 

Kettal – Meteo S 

 

Maltīte ārpus sienām

Ēdiens svaigā gaisā iegūst tik daudz jaunu nianšu – smarža un garša ir daudz izteiktāka, pie galda gribas uzkavēties ilgāk, tāpēc brīvdienu pusdienas pavisam viegli pārtop vakariņās zem zvaigžņotām debesīm. Beļģu augstvērtīgā dizaina ražošanas uzņēmums Tribu mudina – brīvā laika pavadīšana, tā ir māksla! Ērta āra sofa, kompakts galds, kur ģimenei pulcēties ieturot maltītes, sauleszviļni un saulessargs veidos skaistu āra telpu, kuru neierobežo sienas, kļūstot par multifunkcionālu brīvā laika pavadīšanas vietu. Neaizmirsīsim par siltajiem vasaras vakariem, kad gribas uzturēties ārā arī pēc tumsas iestāšanās, mājīgs apgaismojums, piemēram, brīvi pārvietojamas ārā lampas (kā Monsieur Tricot kolekcija no Tribu) uzburs maģisku atmosfēru, radot atmiņas, kas sasildīs arī gada aukstajā periodā.

      Tribu – Monsieur Tricot

Āra mēbeļu stils var turpināt iekštelpu interjerā esošos akcentus. Piemēram, augstvērtīgo mēbeļu ražotāja itāļu B&B Italia āra dizaina objektus raksturo vienmērīgas pludlīnijas bez redzamiem savienojumiem un pārtraukumiem, metāla liekšanās procesā praktizējot tehniku, ko parasti izmanto aviācijas ražošanas nozarē, tādējādi āra zonai kļūstot par mājokļa interjera turpinājumu, stiliem harmoniski saplūstot vienotā veselumā.

B&B Italia – Borea

 

Miksēt ar stilu

Līdzīgi kā modes pasaulē, arī iekārtojot āra zonu, kapsulas princips ir perfektā recepte. Sāciet ar vienu objektu – vai tas būtu atpūtas dīvāns vai ēdamgalds un pārējo pieskaņojiet vadoties no šī izejas punkta. Tas ļaus ik pa laikam āra zonu pārkārtot, tā iegūstot jaunus iespaidus, tāpēc transformācijas ērtums ir atslēga. Turklāt nebūt nav jābaidās (jau atkal varam vilkt paralēles ar modi!) miksēt dārgākus zīmolus ar demokrātiskākiem. Tādi grandi kā Kettal, Tribu, B&B Italia, Dedon, Ligne Roset būs ilgtspējīgs ieguldījums nākotnē, tās ir mēbeles, kuras kalpo vairākās paaudzēs, savukārt no demokrātiskākajiem Emu, Pedrali, Andreu World varam iedvesmoties rotaļīgākām, gaisīgākām akcentmēbelēm.

Emu – Plus4

Andreu World – Siesta

B&B Italia – Canasta

Dedon – Rilly

Ligne Roset – Serpentine

Pedrali – Nolita

 

Lai brīnišķīga vasaras sajūta silda mūs un domās jau iztēlojamies lieliskos brīžus mūsu āra paradīzē!

No items found.