SENSE OF DECEMBER BY VINETA MILLERE & ZANDA VJUNA

december 28, 2022

Mūsu šī mēneša sajūtu veido gandarījums par pagājušā gada aizvadīšanu un pacilājums par Jauna gada iesākšanos, skatiens jaunajā, nezināmajā, paredzami –  neparedzamajā. Neskatoties uz to, ka tuvojas jauna gada sākums, esam vēl nelielā ziemas noguruma snaudienā. Tā vien gribās ieritināties siltā pledā, omulīgā guļamistabā un gaidīt pavasari. Gatavas jauniem izaicinājumiem.

1.Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Galvenais ir mērķis, kam paredzēts interjers. Uz to arī virzām fokusu. Pirmās noteikti ir sajūtas, kas rodas saskarsmē ar pasūtītāju. Pasūtītāja personība, viņa pasaules redzējums. Interjera projekts ir stāsts. Projektu ietekmē vide un pasūtītāja vēlmes. Katrai interjera detaļai ir jābūt pamatotai. Interjers virzās kā stāsts par cilvēku, mūsu uzdevums to sajust un realizēt taustāmā veidolā. Uz to arī virzām visu uzmanību, lai interjers kalpotu cilvēkam, ne otrādi.

2. Bez kā interjers nav pilnīgs?

Interjers noteikti nav pilnīgs bez lietotāja, jo tajā brīdī tas kļūst bezjēdzīgs un zaudē iespēju būt pilnīgam. Interjers + lietotājs. Interjera mērķis ir kalpot tā lietotājam, radot viņam visas nepieciešamās sajūtas un ērtas lietošanas nosacījumus, un funkciju.

3. Kāds ir veiksmīgs projekts?

Pavisam vienkārši – kad visi ir priecīgi un apmierināti ar rezultātu. Un noteikti tāds, uz kuru skatoties pēc gadiem saproti, ka tas nav zaudējis ne savu aktualitāti, ne kvalitāti.

4. Vismīļākā projekta stadija?

Noteikti sākuma stadija, kad priekšā viss projektēšanas process. Ideju iespējas, ko realizēt. Un noteikti noslēguma stadija, kad redzi kā viss realizējies, materializējies dzīvē. Kā rasējumi partapuši taustāmā, sajūtamā un lietojamā veidolā.

Instagram: https://www.instagram.com/walltowall_dizains/

_________________________________________________________

Produktu izlase:

1. Porada – Softbay bed

2. Moooi – Serpentine Light

3. Moooi – T-Lamp

4. Lemamobili – Eydo

5. Moooi – Sand Carpet

6. Lemamobili – Francis

7. Gubi – Adnet

8. Porada – Ekero Rack

9. Bonaldo – Asia

No items found.