Walter Knoll

may 31, 2017

Vācu dizaina ražotājs Walter Knoll, kas īsi pirms došanās uz Milānu saņēma prestižo apbalvojumu «German Contemporary Excellence», Salone del Mobile ietvaros palika uzticīgs gadiem ilgi koptām zīmola vērtībām. Ražotāja ekspozīcijā bija skatāmas gan vēsturiskas, gan laikmetīgas dizaina ikonas, visas kā viena – pārliecinošas, elegantas un kvalitatīvas.

Ar jauniem mākslas darbiem ir papildināta Walter Knoll paklāju kolekcija «Legends of Carpets». Sērija ir īpaša ar to, ka paklāju krāsās un rakstos ir ieaustas noteiktu ģeogrāfisku vietu radītas sajūtas. Šogad Helmuta Šeufeles (Helmut Scheufele) vadībā tiek interpretēta Āfrika – skarba, mežonīga un ārkārtīgi skaista dabas ainava. Paklāji tiek darināti ar rokām no īpaši augstvērtīgiem materiāliem – tajos tiek izmantota Tibetas vilna, kā arī Ķīnas zīds un nātres dzija.

05 Healey Soft

Legends of Carpets Chumwi un Healey Soft krēsls

«PearsonLloyd» dizaina studija Walter Knoll stendā šogad prezentēja atpūtas krēslu «Healey Soft» – komfortablu, elegantu un ieturēti lietišķu interjera priekšmetu privātam interjeram, mājas birojam vai biroja atpūtas zonai. Savukārt jaunā sofa «Tama Living» iemieso vienu no šī gada zīmīgākajām Milānas dizaina nedēļas tendencēm – dīvāns kā lielformāta dzīvojamā platforma, turklāt – jo lielāka, jo labāka. Plašs, ērts taču nemainīgi elegants, šis dīvāns būs lieliski piemērots gan atpūtai, gan komunikācijai ar līdzcilvēkiem.

21 Oki Table

Tama Living dīvāns un Oki galdiņi

«Oki Table» un «Joco Stone» galdiņi ir veidoti no dabīga akmens – marmora un īpaši ekskluzīva oniksa. Katra akmens plakne un katrs galdiņš ir unikāls mākslas darbs. Savukārt masīvkoka ēdamgalds «Tadeo» izceļas ar vērienīgiem virsmas gabarītiem un spēju sapulcināt pie viena galda īpaši daudz cilvēku. Tā garums sasniedz četrus metrs, un tas ir projektēts, domājot par svarīgiem ikdienas rituāliem – tikšanās reizēm pie galda ar draugiem un ģimeni.

41 Tadeo

Tadeo ēdamgalds

 

 

No items found.