Viu Milano viesnīcas šiks

march 23, 2017

Tuvojoties gadskārtējai Milānas dizaina nedēļai, aicinām ielūkoties elegantajā, tikko atklātajā Viu Milano viesnīcā, kura atrodas vienā no Milānas visstraujāk popularitāti iegūstošajiem rajoniem – Porta Volta. Šeit dzīve sit augstu vilni, bet arī prasības pret apkārtējo vidi ir augstas. Un kā gan savādāk – ne velti Milāna ir dizaina galvaspilsēta! Tādēļ jaunatvērtā viesnīca ir veidota, atceroties par dizaina gurmānu augstajām prasībām un ir iekļauta World Design Hotels sastāvā.

Hotel Viu Milan - Room 02 _ Ph Tiziano Sartorio_LR

Viesnīca piedāvā saviem viesiem apmesties kādā no tās 124 numuriņiem, kā arī izbaudīt fantastisku skatu pāri Milānas jumtiem, zvilnot jumta terases bārā vai peldot baseinā, kas būs izcils rekreatīvs baudījums gan ķermenim, gan dvēselei. Pie viesnīcas dizaina izstrādes darbojās 1997. gadā dibinātā arhitektūras studija Arassociati un dizainera Nicola Gallizia studija. Jāsaka, ka šīs savienības kopdarbs ir izrādījusies elegances, augstas klases stila un ekoloģijas simbioze, kuras katra detaļa ir perfektā līdzsvarā ar pārējām. Šeit nav lieku detaļu, ir tikai labākais no labākā, lai viesnīcas viesi varētu iegrimt komforta un luksusa vidē.

Viesnīcas eksterjerā izmantotais stikls, koks un vertikālais dārzs, kuru izstrādāja Milānas studija AG&P Greenscape, rada urbānu un lakonisku dizainu, tai pat laikā atgādinot par da

Hotel Viu Milan - Building entrance _ Ph Tiziano Sartorio_LR

bas klātesamību pilsētvidē un piešķirot viegluma sajūtu ēkas fasādei. Interjers ir veidots izsmalcinātā, mūsdienīgā stilā, kurā visi izmantotie materiāli spēlē stila un krāsu unisonā. Viesnīcas interjeru nodrošinājis itāļu mēbeļu ražotājs Molteni&C, iekļaujot tajā vairākus no saviem ikoniskajiem produktiem, kā piemēram Freestyle dīvānu, kura autors ir Ferruccio Laviani un D.154.2 atpūtas krēslus, kurus 1954. gadā radīja Gio Ponti. Numuriņos izmantotie interjera objekti, mēbeles un atlasīti mākslas darbi ļauj viesiem sajusties tā, it kā viņi atrastos privātmājā, kuras katrs centimetrs ir pārdomāts ar rūpīgu pieeju un pielāgots komfortablas, atslābinātas sajūtas radīšanai. Arī publiskās lietošanas telpas aicina nesteidzoties izbaudīt ikvienu šeit pavadīto mirkli. Par noskaņas radīšanu ir parūpējies Flos apgaismes ķermeņu ražotājs, iekļaujot projektā arī inovatīvo Magnet 2.0 sistēmu. Apgaismojams ir veidots atsevišķi katrā no viesnīcas zonām – siltāks un gaišāks apgaismojums vestibilā un citās koplietošanas telpās un pieklusināts, neuzkrītošs apgaismojums viesnīcas numuriņos.

Šefpavāra un Michelin zvaigznes saņēmēja Giancarlo Morelli kūrētais restorāns ir ieturēts pieklusinātos toņos, radot uz intīmām sarunām un itāļu vīna baudīšanu rosinošu gaisotni. Pretstatā tam jumta terases bārs vairāk vērsts uz lielu un draudzīgu kompāniju uzņemšanu – šeit dos priekšroku dzirkstošam šampanietim.

No items found.