Tapešu dabīgais un maigais pieskāriens arī virtuvē, vannas istabā, dušā vai pat uz grīdas.

Inkiostro Bianco sadarbībā ar Mapei ir radījis revolucionāru pārklājumu ar aizsargājošu un dekoratīvu funkciju - EQ•dekor. Tās ir no stikla šķiedras izgatavotas tapetes ar divvirziena auduma struktūra, lielāku stabilitāti, efektivitāti un elastību nekā tradicionālās tapetes. 

Pateicoties paaugstinātajām tehniskajām īpašībām, ūdensnecaurlaidībai un ugunsizturībai, tās var izmantot uz virsmām, kur parastas tapetes nebūtu piemērotas. Mapei stikla šķiedra tika veidota kā būvniecības nozares strukturāla sastāvdaļa, un tās mērķis bija samazināt materiālu atdalīšanās risku zemestrīces gadījumā. Inkiostro Bianco radās ideja uz šī materiāla uzdrukāt dekorāciju elementus. Tā radās EQ•dekor. Pateicoties šī materiāla pamata funkcijai, šīm tapetēm ir labāka nodilumizturība nekā citiem tirgū esošajiem stikla šķiedras izstrādājumiem, padarot tās izturīgas gan pret laikapstākļu, gan UV staru, gan arī berzes un skrāpējumu ietekmi.  

Viss ražošanas process, sākot no grafiskā dizaina līdz pat drukai ar modernām digitālajām tehnoloģijām, kas garantē precīzu izšķirtspēju arī lielā mērogā, tiek veikts Inkiostro Bianco rūpnīcā, nodrošinot EQ•dekor atbilstību Eiropas Savienības veselības un vides drošības noteikumiem.

Pateicoties krāsu, rakstu, faktūru un materiālu klāstam, tapešu integrēšana akcentē sienas, piešķirot telpai dziļumu, vienlaikus paaugstinot tās estētiku un raksturu. Šobrīd vairāk nekā jebkad agrāk dekoratīvajiem elementiem ir jāspēj atspouguļot klienta sajūtas un vizualizēt to, ko viņš vēlas redzēt atveidotu savā dzīvesvietā. Dekorācijas vairs nav tikai aksesuārs, bet gan dažādi elementi, kas raksturo telpas dvēseli, kļūstot par izcilu māksliniecisko risinājumu, kas spēj aizraut un pārsteigt.

No items found.