Chlorophilia ēnu spēles

february 16, 2016

Rosa Lavgrova (Ross Lovegrove) dizaina darbi ietver trīsvienību – tehnoloģijas, materiālu zinātni un inteliģentu organisku formu un struktūru, ko veidojusi daba. Lavgrovam patīk pārkāpt strauji attīstošos tehnoloģiju robežas, un viņš izbauda 21.gadsimta digitālo laikmetu. Viņa kaislība pret formu kustībā un viegluma iemiesojumu ir acīmredzami atspoguļota viņa darbos.

„Chlorophilia” ir ļoti gleznains, bet vienlaikus viegls gaismeklis, kurā atspoguļojas Lavgrovam raksturīgā pieeja organiskai un plūstošai formai. Centrālais alumīnija korpuss ar COB LED spuldzi izstaro netiešu gaismu, kuru filtrē un lauž skaidrās, maigi viļņainās, lapu formā veidotās virsmas, kas izgatavotas no lieta tehnopolimēra. Kad tā ir ieslēgta, „Chlorophilia” rada maigu ēnu kontrastu, kas uz griestiem veido gleznainu efektu.

„Tā ir optisko lapu instalācija, kas iecerēta kā dabiskās un mākslīgās ģeometrijas saplūdums. Gaisma kļūs interaktīva caur aso projekciju uz griestiem, radot maigu un sievišķīgi ēterisku telpu paplašinošu efektu,” tā Ross Lavgrovs.

No items found.