TUBES DIZAINA SILDELEMENTI JEB KĀ SASILDĪTIES AR STILU!

january 18, 2021

Beidzot esam sagaidījuši īstu ziemu ar spelgoni, sniega kupenām un sniegputeni! Tas tā vien vedina uz domām par omulību un siltumu, kas valda mūsmājās. Viens no produktiem, kas, neapšaubāmi, nodrošina šo komfortablo sajūtu, ir sildītāji un radiatori.

Tubes produkti apvieno tehnoloģiskās zināšanas un augstākās prasības pret vizuālo izskatu –  jeb kā paši saka – ražo dizaina sildelementus!

Pagājušā gada izskaņā Tubes prezentēja trīs jaunus produktus, kas atšķirīgā, tomēr līdzīgā veidā pārstāv “senza fine” dizaina jēdzienu – neapstāties pie pirmās versijas, bet transformēt, pārveidot un uzlabot, pastiprinot produkta vēstījumu. Līdzās esošajām produkta versijām, tie kļuvuši daudz pilnīgāki un funkcionālāki.

2021. gadā atdzimst viens no pārdotākajiem modeļiem Soho elektriskā versija -minimālistisks un elegants radiators ar augstu energoefektivitāti. Soho tika radīts sadarbībā ar Ludovica + Roberto Palomba 2008. gadā ar ideju pārveidot tradicionāla stila radiatora formu, padarot to aktuālu un valdzinošu.

Milano ir ikoniskākais Tubes produkts, kuru 2006. gadā izstrādāja Antonia Astori un Nikola De Ponti. Šis produkts izceļas uz pārējo fona ar līkumotu un skulpturālu korpusu. Milano intriģējošais izskats pieļauj tā novietošanu telpā visneparastākajās vietās. Milano/horizontal modelis ir elektrisks, tam ir TOUCH vadība, lai ieslēgtu un izslēgtu, kā arī pielāgotu temperatūru. Iebūvētā Bluetooth sistēma ļauj to vadīt attālināti. Savienojot to ar bezvadu termostatu, iespējams iestatīt, piemēram, programmu nedēļai.

Rift, 2014. gadā izstrādāja Ludovica + Roberto Palomba kopā ar Matteo Fiorini. Rift – Reverse ir ļoti iecienīts produkts, pateicoties tā modularitātei. Apvienojot estētiku ar tehnoloģiskām iespējām, jaunais modelis tiek pagriezts horizontāli, tādejādi piešķirot tam vēl vienu nozīmīgu funkciju – apsildāms plauktst! Riftu var ideāli novietot vannas istabā un izmantot kā virsmu, kur ērti novietot, piemēram, dvieļus, vienlaikus piedāvājot kārtību un siltumu.

Tubes piedāvā bezgalīgas iespējas un variācijas tehnoloģiski advancētiem dizaina sildelementiem.

Atliek tikai izvēlēties īsto!

No items found.