Molteni & C jaunumi - tapuši sadarbībā ar dizaineru Vincent Van Duysen

june 25, 2018

580de690a8971

Vincent Van Duysen

Atzītā beļģu arhitekta un dizainera Vincent Van Duysen un Molteni & C panākumiem bagātā sadarbība, divus gadus atpakaļ, kļuvusi vēl ciešāka – Vincent Van Duysen pievienojies Molteni & C kā radošais direktors.  Ņemot vērā to, ka itāļu ražotāji bieži vien sadarbojas ar vietējiem dizaineriem un profesionālu dizaineru skaits nav bezgalīgs, itāļu zīmolu produkti ar vien vairāk sāk līdzinās cits citam.  Molteni & C vēlējās ko jaunu un piedāvāja Vincentam Van Duysen šo amatu ar neslēptu nodomu –  dizainers ieviesīs kolekcijās svaigu, mazliet ziemeļeiropeisku minimālisma noskaņu. Protams, ka Vincent Van Duysen turpina pildīt arī dizainera uzdevumus, piedāvājot jaunu mēbeļu sēriju.

HUGO

Tradicionālas formas un mūsdienīgi materiāli. Žurnāla galdiņš Hugo veidots vienā augstumā ar dīvānu sēdvirsmu to vizuāli papildinot. Galds izgatavots no koka, bet pieejamas arī marmora virsmas, kas klasisko kopskatu padarīs mūsdienīgāku.

6546f311bc5780ee388d9e9cbb8a28a6

ALBERT

Vincent Van Duysen lielu atzinību iepriekš guvis tieši par radītājām dīvānu sistēmām. Kā  uzsvēris arī ražotājs Molteni : ” Galvenie komponenti, kas tiek ņemti vērā veidojot jaunu dizainu produktam ir tradīciju ievērošana un tehnoloģijas. Dīvāns Albert iemieso šīs divas vērtības. Dīvāns veidots ar īpašu polsterējumu, kas ļauj mainīt sēdekļa dziļumu.

5aeaf752dfe6a

LUCAS

Dīvāns Lucas  spēj nodrošināt izcilu komfortu, savukārt, alumīnija kājas dīvānu padara vēl pārliecinošāku. Dīvāna Lucas apdarē izmantota dubultās izšūšanas tehnika, kas tā kopskatu padara dekoratīvu, taču gaisīgu.

5af05e043488e

 

HELENE

Neliels atpūtas krēsls ar plūstošām līnijām,  kas neaizņems daudz vietas telpā, taču sniegs atbilstošu komfortu atpūtas brīdim. Pats sēdeklis un atzveltne ir savstarpēji saistīti. Helene ideāli būs piemērots kādam sarunu stūrītim. Tas pieejams gan neitrālā pasteļtonī, gan ar ieaustu ķiršu sārtu tekstilmateriālu.

5aeb0a57f00c3

 

ADRIEN

Adrien ir izcils dizaina paraugs, kas iemieso sevī trīs pamatlietas – tīras formas, ekskluzīvu materiālu  izvēle un tehnoloģijas. Pateicoties nelielai alumīnija klātbūtnei, stiklam un iebūvētajai LED apgaismojuma sistēmai, objekti, kas atrodas sekcijas iekšpusē ir pilnībā pārredzami.

5aeae5c6ea89c

 

 

No items found.