Trentini Talk Show: sarunas par aktuālo arhitektūrā un dizainā

april 07, 2020

Trentini misija ir palīdzēt radīt mūsdienīgu un kvalitatīvu vidi ciešā sadarbībā ar Latvijā praktizējošiem arhitektiem un dizaineriem. Šajā pavasarī, ierīkojot jauno salonu, plānojām vēl biežāk rīkot dažādus pasākumus, kas padziļina profesionālās zināšanas dažādās jomās. Viena no plānotajām aktivitātēm ir uzsākt sarunu šovu arhitektiem Trentini Talk Show. Pirmo šova sezonu vadīs Vēsma Kontere McQuillan, profesore no Kristiānijas Universitātes Koledžas Oslo, Norvēģijā. Ņemot vērā šobrīd pastāvošos sociālā kontakta ierobežojumus, pirmās sezonas studija būs virtuāla.

Katru nedēļu uz sarunu aicināsim kādu starptautiski atzītu savas jomas profesionāli, lai apspriestu arhitektūras un dizaina aktuālās tēmas. Pirmo šova epizodi Isolation: a Time For Reinvention iesāksim kopā ar Vēsmu, kurā iztirzāsim tādas tēmas kā pašreizējo situāciju Oslo, arhitekta identitātes problemātiku digitālajā ērā un viņas Frame Publisher izdevniecībā  iznākošo grāmatu Fashion Spaces. A Theoretical View.

Otrā sērijas Global versus Local viesis būs Nīderlandē praktizējošais latviešu dizainers Germans Ermičs.  Pirmās divas sarunas notiks latviešu valodā.

Mēs ticam, ka nepārtraukta tiekšanās pēc jaunām zināšanām, pieredzes apmaiņa ar savas jomas profesionāļiem un laikabiedriem, diskusijas, karsti argumenti (jā, dažkārt arī strīdi) un jaunā meklējumi, veicina izaugsmi un attīstību, lai ieguvēji būtu visi, dzīvojot kvalitatīvā un estētiskā vidē.

Stay tuned!

Trentini Talk Show, season 1 programma:

09/04  Isolation: a Time For Reinvention
16/04   Global versus Local
23/04   Architecture as a Medium
30/04  Culture and Consumption
07/05   The Future of Retail Architecture
14/05    Public versus Domestic
21/05    A New Luxury
28/05   The Future of Architectural Publishing

No items found.