TRIBÙ. ATPŪTAS MĀKSLA.

april 28, 2022

Bezrūpīga dzīves baudīšana svaigā gaisā kopā ar saviem mīļajiem – šodien šie mirkļi ir dārgāki nekā jebkad agrāk.

Iztēlojies, ka ir jau vasara. Saules stari lēnām slīd lejup arvien tuvāk horizontam, iekrāsojot debesu malu pasakainos toņos. Kas pietrūkst, lai mirklis būtu perfekts? Tribù…

Tribù pieredzi, ko sniedz viņu piedāvātie produkti, raksturo kā brīvā laika pavadīšanas mākslu. Tā ir iespēja izdzīvot un izbaudīt dizainu un izcilu interjeru ne tikai iekštelpās, bet arī ārā.

Jau deviņdesmito gadu sākumā Tribù bija filozofijas pionieris, uzsverot to, ka terase un dārzs ir jāuztver kā mājas paplašinājums. Nu jau šis ģimenes pārvaldītais uzņēmums ar daudzu desmitu gadu pieredzi savā darbības jomā ir kļuvis par starptautiski atzītu zīmolu un tā radītās mēbeles piešķirs jūsu terasei vai dārzam diskrētu greznību un ekskluzivitāti.

Tribù ir mūžīgs.

Lai arī daudziem nereti šķiet, ka dārza mēbelēs nav vērts ieguldīt pārāk lielus līdzekļus, jo tās ātrāk nolietojas laikapstākļu un citu ārējo apstākļu ietekmes dēļ, patiesībā ir tieši pretēji. Kvalitatīvas āra mēbeles kalpos 10, 20 un pat vairāk gadus, un tieši izturība un kvalitāte ir vienas no Tribù galvenajām īpašībām. Tiek izvēlēti tikai augstākās kvalitātes materiāli. Tam roku rokā seko arī inovācijas, kas ir viens no uzņēmuma stūrakmeņiem. Uzņēmums turpina meklēt aizvien jaunus, dabīgus materiālus āra mēbelēm, lai tie spētu pretoties jebkuriem laikapstākļiem un, gadiem ejot, vienmēr izskatītos tik pat eleganti un moderni.

Mērķis ir likt cilvēkiem aizmirst ikdienas stresu, vienlaikus atpūšoties ekskluzīvās dizaina dārza mēbelēs. Tas ir kvalitātes, vienkāršības un modernas elegances sajaukums. Iespējas izvēlēties un pielāgot katra vēlmēm ne tikai apdares materiālus, bet arī krāsas un audumus. Kas ļoti moderns, taču tajā nekad netrūkst tīrības un izsmalcinātības.

No items found.