SENSE OF JUNE BY EVA STANEVIČA

june 29, 2022

Manu šī mēneša sajūtu veido krāsa, gaisma un tekstūra. Arī jūnija kopējā noskaņa dabā. Viss ir tik ziedošs, zaļš, priecīgs, un liekas, ka pat ārstējošs. Mēnesis ar garāko dienu gadā, un viss šķiet gaismas pieliets. Nedaudz atpūtas un saules, daudz vitamīnu un iedvesmas darbam.

Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Es domāju par telpas kompozīciju,  gaismu, klientu un par telpas funkciju. Mani projekti viens no otra atšķiras, jo strādāju katram konkrētam pasūtītājam, vadoties pēc sajūtām. Domāju par to, kā cilvēks tur jutīsies un ko darīs. Lai ar savām zināšanām piedotu vērtību cilvēku dzīves kvalitātei tajās telpās, ko projektēju. Strādāju pie tā, lai mani projekti būtu gan maksimāli funkcionāli un ērti, gan skaisti un mākslinieciski.

Kā arhitektūra un dizains veicina izmaiņas vidē un sabiedrībā?

Skaista vide veicina labbūtību. Kad telpas iedvesmo, cilvēks jūtas labi, tas ietekmē visas dzīves jomas.

Kas ir citas jomas, no kurām smeļaties iedvesmu?

Man tā ir daba. Mans hobijs ir iejāde, viena no jāšanas sporta disciplīnām. Zirgi mani iedvesmo, sports uztur formā, dod vairāk spēka darbam. Mans hobijs ir arī mana saikne ar dabu. Vēl mani iedvesmo jūra, mode, teātris, glezniecība, mans korgijs Kora un ceļošana. Smelties, lai varētu dot.

Kura joma vai produkts Jums būtu interesants/-i, ja Jums būtu iespēja radīt produktu dizainu? Kāpēc?

Tāda iespēja ir katrā projektā, strādāt pie izgatavojamo mēbeļu dizaina, tas ir ļoti aizraujoši. Sevišķi sadarbībā ar labiem meistariem, tā ir liela bauda.

Kāds ir veiksmīgs projekts?

Tāds, pie kura strādājot var izbaudīt gan komunikāciju ar klientu gan pašu darba procesu visās projekta fāzēs. Darbs ar labiem, profesionāliem meistariem un piegādātājiem. Un tāds, pēc kura pabeigšanas ir laimīgs klients un ar rezultātu apmierināts dizainers.

Vismīļākā projekta stadija?

Gatava projekta fotosesija. Bet arī viss process.

https://www.instagram.com/evastanevica/

__________________________________________________________________________________________________________

Produktu izlase:

1. CC Tapis – Lapse 2

2. Inalco – Storm Negro

3. Arclinea – Lignum et Lapis

4. B&B Italia Outdoor – Canasta

5. B&B Italia – Erica Outdoor Chair

6. B&B Italia – Ribes Outdoor Sofa

 

No items found.