SENSE OF JULY by GAISS

august 04, 2020

Mūsu jūlija sajūtu veido Baltijas jūras piekraste – lēna, tīra, vēsa..

 

Vismīļākā projekta stadija?

Izstrādājot projektu, plānojam telpiskas konfigurācijas, kuras dod iespēju materiāliem savstarpēji mijiedarboties. Taču tikai tad, kad projekts tiek būvēts – materiāli īstajos izmēros tiek izkārtoti īstajās vietās – var pilnībā novērtēt visas to mijiedarbes nianses. Redzēt projektu realizētu vienmēr ir maģisks brīdis.

 

Bez kā interjers nav pilnīgs?

Telpa bez lietotāja ir tukša, tai nav satura. Mums patīk  vērot, kā cilvēki apdzīvo mūsu projektus, pielāgo savām vajadzībām. Arhitekta radītajam projektam vajadzētu būt kā ietvaram, kurā lietotājs var justies brīvi un iekārtot savu vidi. Mijiedarbībā veidojas patiesā projekta kvalitāte.

 

Ekoloģijas un ilgtspējības loma arhitektūrā un dizainā Jūsu skatījumā.

Skaistums eksistē objekta attiecībās ar apkārtni, kontekstu, laiku. Mēs kā sabiedrība iegūstam arvien lielāku sapratni par to, kā mūsu darbības pēdējā gadsimta laikā, šobrīd un nākotnē mijiedarbojas ar dabas procesiem. Ilgtspējīga domāšana vienmēr ir bijusi jēgpilnas arhitektūras pamatā, un tuvākajās desmitgadēs neizbēgami tiks novertēta kā fundamentāla nepieciešamība arī plašākā sabiedrībā.

 

Arnita Melzoba, Kārlis Melzobs

GAISS

www.gaissarhitekti.lv

 

Iedvesmas izlasē:

MOROSO – paper cloud

FABBIANI – freeline ceiling lamp

LISTONE GIORDANI -parquet natural genius medoc

MOOOI – Corks corkhighlow

ARIOSTEA – Stone Effect Floors

Zeitraummoebel – Bank Cenabank

Ruchstuhl- Waikiki

No items found.