Manu šī mēneša sajūtu veido briedums, miers un mīlestība. Mīlestība pret visu apkārt esošo, pieņemšana un atlaišana. Briedums, sajūta, ko rada rudens, tā ir pēc vasaras nobriedusī daba: koki, zāle, zeme, lauki. Tas viss ir skaistā, dūmakainā, miglainā pasteļa tonī, kas ir man tuvs arī interjerā un materiālos. Miers – tā ir sajūta, kas valda tevī, kad esi harmonijā ar sevi un apkārt esošo, un tādēļ man patīk radīt vidi, kas rada harmoniju it visā: kompozīcijā, materiālos, tonalitātē. Miers ir sēžot pie skaista kamīna ar savu mīļāko grāmatu un miers ir klausīties mūziku ērtā dīvānā ar vīna glāzi. Miers ir gatavot svētdienas brokastis patīkamā vidē un miers ir sēdēt uz terases, un skatīties, kā daba mainās un ieiet jaunā veidolā.

Sense of October by Anda Ozolina

Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Kad sāku jaunu projektu, vispirms iepazīstu cilvēku kā personību, viņa sajūtas, dzīves stilu, hobijus. Iepazīstu, kas ir tas, ko viņš vēlas un kā vēlas justies šai telpā.

Kā arhitektūra un dizains veicina izmaiņas vidē un sabiedrībā?

Gan arhitektūra, gan dizains neatstāj nevienu vienaldzīgu, kas to lieto vai skatās. Mēs kā dizaineri un arhitekti varam rādīt un izglītot sabiedrību, jautājums, cik katrs grib uzņemt un redzēt.

Kas ir citas jomas, no kurām smeļaties iedvesmu?

Iedvesmu smeļos no ļoti dažādām vidēm un cilvēkiem. Tā ir daba, mūzika, ceļojumi, mode, piedzīvojumi, kuros es piedalos un pati radu citiem. Iedvesmu radu arī taisot maza mēroga performances, kas arī ir saistītas ar dizainu un iekārtošanu, apvienojot ar modi un mūziku dabā.

Kāds ir bijis vērtīgākais padoms, ko kāds jums ir devis?

Vērtīgākais padoms – vienmēr ieklausies cilvēkā, kam radi vidi, mūsu uzdevums nav tikai izpildīt savas ambīcijas.

Ekoloģijas un ilgtspējības loma arhitektūrā un dizainā Jūsu skatījumā.

Es vienmēr pastāvēšu par ilgtspējīgu dizainu, ne vienmēr “jāskrien pakaļ trendiem” izmantojot īstus materiālus, kas ir bijuši aktuāli visos gadsimtos: akmens, koks, metāls, stikls.  Mēs varam variēt ar tonalitātēm un jaunām scenogrāfijām.

Kas pašlaik Jūs aizrauj, liek acīm iedegties un kā tas bagātina Jūsu darbu?

Mani vienmēr ir aizrāvusi daba, tās klātbūtne un saplūsme ar arhitektūru. Šajā laikā ir vairāk pasūtījumu projektēt mājas pie dabas, vietu, kur var relaksēties un atgūt mieru. Manas acis iemirdzas, kad redzu kārtējo objektu, ko varu realizēt harmonijā ar dabu.

https://www.andaozolina.com/

________________________________________________________

Produktu izlase:

Lampas – FLOS

Flīze- INALCO

Terases mēbeles – B&B Italia

Santehnika – INBANI

Projekts Pabažos

No items found.