Ligne Roset kolekcija 2019

Ligne Roset iesākuši 2019. gadu, piedaloties Imm Cologne un Maison&Object izstādēs. Apmeklētāji varēja iepazīties ne vien ar jaunumiem, bet arī ikoniskiem produktiem jaunā veidolā.

Papildināta EVERYWHERE kolekcija, kam pievienojušies divi jauni produkti – atvērta plauktu sistēma, kā arī atvērtu un slēgtu plauktu hibrīds. Kolekcijas izsmalcinātā veidola pamatā ir dizaineram Christian Werner raksturīgās elegantās proporcijas un bronzas krāsas detalizācija.

Pie svaigiem ietērpiem tikuši PLOUM un COVER dīvāni, kas pieejami jaunā audumā. Atbrīvojoties no virsējā pārvalka, COVER kļuvis arī par pavisam jaunu produktu – dīvānu UNCOVER -, kas ideāli piemērots ērtai atpūtai un vieglai pārvietošanai.

Viens no izteiksmīgākajiem jaunajiem Ligne Roset produktiem ir dīvāngulta CLAM. Tā ekspresīvā forma izskatās pievilcīgi no jebkura leņķa – novietots istabas vidū, šis dīvāns kļūst par relaksācijas saliņu gan atpūtai, gan miegam. Dizaineru Léo Dubreil un Baptiste Pilato radītais viegli transformējamais dīvāns jau nopelnījis divas prestižā jauno dizaineru konkursa Concours Cinna révélateur de talents balvas. Arī jaunās kolekcijas gaismekļu VULCAN un vāžu TASSO dizaineri ir šī konkursa laureāti.

AZABU kolekcija ir vēl viens lielisks piemērs daudzfunkcionālam dizainam. Vieglās metāla stiepļu veidotās formas iespējams lietot gan kā galdiņu, gan grozu uzglabāsanai. Noņemot AZABU virsmu, konstrukciju iespējams papildināt ar Murano stiklapūtēju darinātu lampu.

LOWLANDS galdi ir lielisks funkcionālā un estēstiskā apvienojums. Dažādā augstuma galda virsmas rada grafisku, dinamisku ritmu un veido pārdomātu uzglabāšanas risinājumu.

Vispamanāmākais kolekcijas jaunums ir klubkrēsls ASTAIR. Vēloties papildināt Ligne Roset produktu klāstu ar ērtu klubkrēslu, kam ir gan galvas balsts, gan kājsoliņš, uzņēmuma īpašnieks Michel Roset uzrunāja pazīstamo franču mākslinieku Pierre Charpin. ASTAIR dizains dzimis no komforta meklējumiem – katra šī krēsla detaļa noslīpēta atsevišķi, lai nodrošinātu maksimālu atbalstu visam ķermenim.

Iepazīsties ar Ligne Roset jaunajām kolekcijām!

No items found.