Planika kamīni siltiem un omulīgiem rudens vakariem

Planika piedāvā unikālus bioetanola un gāzes kamīnus gan iekštelpām, gan āra videi, veidojot dzīvās uguns brīvības un mājīguma sajūtu ikvienā vietā. Planika ir droša, ērta un viegli ierīkojama jebkurā telpā. Standarta kamīnu korpusus var aprīkot arī ar dabīgā akmens un flīžu apdari, kas kļūs par izcilu elementu jūsu interjerā.

Planikas bioetanola kamīni ir vienīgie videi draudzīgie kamīni, kas tiek darbināti ar atjaunojamo enerģijas avotu bioetanolu, kas neizdala CO, dūmus, kvēpus, pelnus vai citas bīstamas gāzes. Tiem nav nepieciešams skurstenis, dūmvadi vai kādi citi savienojumi, nodrošinot zemas uzstādīšanas izmaksas.

Ar bioetanola iekštelpu kamīniem ļaujiet vaļu savai iztēlei un izveidojiet aizraujošu un modernu projektu, kas nepaliks nepamanīts. Bioetanola kamīnus varat iebūvēt sienā vai mēbelēs, vai pilnīgi atvērtus brīvi iekārtot ikvienas telpas centrā. Tie nodrošinās ne tikai eleganci, bet siltumu ikvienā telpā.

Planika bioetanola āra kamīni ir ideāls papildinājums jebkuram pagalmam vai dārzam, terasei vai āra restorānam, radot neaizmirstamu noskaņu garos vakaros. Bioetanola galda kamīni un mūsdienīgie kolonnu kamīni piešķirs jūsu āra videi mājīgu noskaņu, kā arī to izmērs un pārnēsājamā forma padara tos universālus un ērtus lietošanai, dodot iespēju izbaudīt dzīvo uguni bez pelniem un nepatīkamas smaržas.

Planika gāzes kamīni iekštelpām ar lineārajiem degļiem ir ideāls risinājums gan dzīvojamajām zonām, gan komerciālo telpu interjeram. Tālvadības sistēma padara šos kamīnus par daudzpusīgu un modernu risinājumu.

Planika gāzes kamīni tērauda korpusā vai gludā klasiskā melnā dizainā būs ne tikai izturīgi visos laikapstākļos, bet eleganti dārzam un terasei.

No items found.