SENSE OF FEBRUARY BY REINIS MIĶELSONS

february 21, 2022

Manu šī mēneša sajūtu veido patīkamā neziņa par gaidāmo pamošanos. Februāris ir kā tumšākā stunda pirms ausmas. Tas ir auksts un tumšs, bet tajā pašā laikā arī jūtams, kā iekšā pamazām sāk mutuļot enerģija, kas grib izlauzties.

Kas ir pirmā komponente, par ko domājat, kad sākat darbu pie jauna objekta?

Katrs projekts ir citādāks, līdz ar to arī komponentes, ar ko viss sākas, atšķiras. Bet lieta, par ko vienmēr piedomāju katra projekta sākumposmā un gaitā, ir, kā atrisināt divus uzdevumus – primāro, ar ko ir sācies process, un otru – kā, atrisinot primāro, tiek pievienota kāda papildus vērtība, par ko klientam vēl varbūt nav bijusi nojausma.

Bez kā interjers nav pilnīgs?

Bez mijiedarbības starp telpu un tās lietotāju. Tie viens otru papildina.

Kāds ir veiksmīgs projekts?

Veiksmīgs projekts, manuprāt, ir tāds, kas gan procesā, gan projekta beigās rada pacilātību visās iesaistītajās pusēs. Gan klienta, gan autora, gan izpildītāju. Manuprāt, neviens projekts nevar beigties ar labu pēcgaršu, ja kāda no pusēm disonē vai ir neapmierināta.

Vismīļākā projekta stadija?

Es vienmēr esmu uzskatījis, ka process ir atbilde visam. Lai kā un kas notiktu, jebkura problēma tā vai citādāk tiek atrisināta, un šī risinājuma atrašana ir viena no labākajām sajūtām. Bet vismīļākā projekta stadija laikam tomēr ir pats sākums, kad sāk raisīties pirmās domas.

 

https://annvil.lv/

____________________________________________________

Produktu izlase:

Moooi – Hortensia Armchair

Moooi – Quiet Collection Carpet

Pedrali – Aero TAE Table

Flos – Noctambule Floor Lamp

CC-Tapis – Bliss Big

Molteni & C – Louisa Coffee Table

Ligne Roset – Vase BUÉE

Apavisa – Fluid Black

 

No items found.