SALONE DEL BAGNO 2016 I Fantini jaunumi

july 25, 2016

Fantini ir kompānija, kas vienmēr centusies piešķirt ūdenim jaunas formas –  tā nenogurstoši ir meklējumu un izpētes ceļā. Dažkārt idejas un jauni produkti top iepriekš neparedzamas alķīmijas rezultātā, kas rodas starp kompāniju un dizaineru. Citkārt radošais un pētījumu process ir sarežģīts un ilgstošs, kad ceļš uz vēlāk publiski slavinātu dizainu top radošā līdzsvara meklējumos.

Rūpīgi vērojot tirgus tendences, ar sirdi, kas atvērta eksperimentiem un dizaineru kreativitātei, Fantini šogad prezentē sava neatlaidīgā darba augļus – kopskaitā desmit jaunumus. Ieskatam divi no tiem.

ICONA ŪDENS MAISĪTĀJU KOLEKCIJA
Dizains: Vincent van Duysen
Funkcionalitāte, izturība un komforts ir šīs kolekcijas prioritātes, kas atspoguļojas mierīgā, estētiskā kvalitātē. Tā akli neseko modei vai tendencēm. Šī ir klasiskā ūdens krāna reinterpretācija ar smalku un rafinētu saspēli proporcijās. Icona kolekcija tiek piedāvāta divās versijās – Classic Icona un Deco Icona. Tās pieejamas dažādās apdarēs – sākot no hroma līdz niķeļa vai matēta vara PVD apdarei, kas ir industriālāka, ar nolūku raupjāka un taktilāka.

icona_fantini

Classic Icona, hroms&Deco Icona, hroms

COLIBRI ŪDENS MAISĪTĀJU KOLEKCIJA
Dizains: Angeletti & Ruzza
Izteiksmīgs, taču vienlaikus vienkāršs. „Mēs ticam nelielu lietu un žestu spēkam. Dzīve nesastāv no neparastām, fantastiskām lietām. Tā ir veidota no nelielām detaļām, kas var tikt transformētas neparastos veidos. Vienkāršība un dzeja, respekts un autentiskums, ētika un dalīšanās ir vērtības, kas mūs iedvesmojušas – gluži kā daba, kas tiecas izpausties visvienkāršākajos veidos,” tā paši autori Angeletti & Ruzza.

Colibri Fantini

Colibrì ūdens maisītāji, hroms

Jaunās PVD apdares piešķir Fantini produktiem īpašu hroma efektu dažādās variācijās:

krasas fantini

01 Matt British Gold Pvd – izsmalcināts, mierīgs un elegants britu zelts
02 Brushed Copper Pvd – silta vara bronzas krāsa, rozīgi brūna
03 Matt Gun Metal Pvd –tumši pelēkā un zilā sajaukums ar pulējumu

No items found.