No zinātnes līdz formai - "Zody"

august 17, 2015

“Zody” – darba vidi uzlabojošs biroja krēsls, kas apvieno uz zinātnisku izpēti balstītu komfortu ar starptautisku dizainu un nepārspējamu stabilitāti.

“Zody” iemieso dizaina jaunradi, kas ir rezultāts vairāk nekā divu gadu ilgai rūpīgai izpētei. Tās jaunā asimetriskā jostasvietas atbalsta sistēma radīta, ņemot vērā kopīgu uzņēmuma “Haworth” un Rietummičiganas Universitātes Cilvēka spēju institūta pētījumu. Ap 70 % izmēģinājumu dalībnieku apliecināja, ka komforta pamatā ir atbalsta regulēšana abās muguras lejasdaļas pusēs. Ņemot to vērā, tika izstrādāta “Zody” PAL® muguras atbalsta sistēma ar regulējamu asimetrisko jostasvietas atbalstu, nekustīgu iegurņa daļas atbalstu un daudziem citiem ergonomiskiem uzlabojumiem. Šie komponenti ir būtisks virziens biroja krēslu attīstībā.

Tas ir pirmais (un vienīgais) krēsls ko apstiprinājusi ASV fizioterapijas asociācija (APTA).
Tas ir pirmais krēsls, kam konsultāciju uzņēmums “McDonough Braungart Design Chemistry” piešķīris Cradle to Cradle™ (videi draudzīga un ilgtspējīga produkta) zelta sertifikātu.

Pirmais krēsls ar asimetrisko jostasvietas atbalstu un PAL™ – nekustīgu iegurņa daļas atbalstu, kā arī uz patentu pretendējošo regulējamo asimetrisko jostasvietas atbalsta sistēmu.

No items found.