INBANI - STRATO. MINIMĀLISMA ELEGANCE.

march 14, 2022

“Simplicity is the ultimate sophistication.” – Leonardo Da Vinchi

 

Arvien vairāk mēs meklējam vietas un veidus, kā atslēgties no ikdienas trokšņa. Mēs meklējam dabu, mēs meklējam mieru, mēs meklējam vienkāršību… Un tas viss atrodams Inbani vannas istabu kolekcijā STRATO.

Vannas istabā sākas Tavas rūpes un mīlestība pret sevi. Tā ir vieta, kurā Tu pavadi laiku, pirms dodies pie miera. Tā ir vieta, kur Tu iesāc jaunu dienu. Tā ir vieta, kurai vajadzētu būt tīrai, mierīgai, ļoti daudzpusīgai, bet tajā pašā laikā arī praktiskai! Un, šķiet, Inbani ar minimālismu interjera dizainā ir izdevies uzburt visu šo sajūtu apvienojumu.

Minimālisms interjera dizainā ir balstīts uz minimālisma mākslas kustību, kas koncentrējas uz harmonijas radīšanu caur simetriju un atvērtām telpām. Tā pirmsākumi meklējami 50. gadu beigās, taču plašāku popularitāti tas ieguva 1960. gados. Piepildīt savu mājvietu ar vairāk mantu nav grūti. Grūtāk ir iztikt bez visa liekā, taču tik un tā radīt mājīgu un piepildītu telpas sajūtu.

Padomājiet par minimālisma māju kā savu privāto mākslas galeriju. Lielas, atvērtas platības neitrālos toņos ar dažām pārdomāti izvietotām mēbelēm. Katrai mēbelei ir vieta elpot, tādā veidā radot nomierinošu atmosfēru. Rast mieru un parūpēties par sevi… Tā ir sajūta, kuru vannas istabu un apdares ražotājs Inbani ar savu kolekciju Strato vēlas uzburt ikviena mājās.

Strato MDI

Minerāli, dizains un inovācijas. Ekoloģiski ilgtspējīga porcelāna tehnoloģija. Pilnīga revolūcija vannas istabas mēbeļu dizainā. Izmantojot dabu kā iedvesmas avotu, tiek pielietots inovatīvs ražošanas process. Pārstrādājamie produkti tiek iegūti, atlasot vislabākos minerālus un paātrinot dabisko iežu ciklu. Šis process ļauj izveidot virsmas ar daudzām iespējām un pilnīgu dizaina kontroli.

Strato kolekcijas un Inalco MDi tehnoloģijas kombinācija rada revolūciju, kuras pamatā ir dizaina un jaunāko materiālu kombinācija. Tas apvieno lielisku tehnisko veiktspēju ar jaunākajiem dizainiem un faktūrām arhitektūras, mēbeļu un interjera dizaina pasaulē.

No items found.