FLĪŽU RENESANSE

november 20, 2020

Flīžu lieliskās īpašības jau gadu tūkstošiem ļāvušas tās lietot gan praktiskiem, gan estētiskiem mērķiem, tomēr tikai pēdējos gados tehnoloģiju attīstība devusi iespēju tām “izkāpt” no ierastā rāmja. Flīzes vairs nav tikai ērts risinājums vannas istabai un virtuves grīdai, bet dod dizaineriem un arhitektiem lielāku brīvību un iespēju panākt dizaina viengabalainību.

Labāko ražotāju centieni pilnveidot flīžu izgatavošanas procesu ļāvuši tām kļūt tik plānām, lielām un izturīgām kā nekad. Augstas izšķirtspējas digitālā druka paver nebeidzamas dizaina iespējas lieliskā kvalitātē.

Ēkas fasādes apdarei izmantojot flīzes, iespējams panākt gan monolītu ēkas izskatu, gan piešķirt tās ārienei rotaļīgumu, lietojot dažādas faktūras un tekstūras. Tomēr pats būtiskākais ir šī apdares materiāla tehniskais sniegums – flīžu fasāde palīdz ietaupīt enerģiju, kas nepieciešama ēkas apsildei un dzesēšanai, atbildot uz aizvien pieaugošajām prasībām pret ilgtspējīgu arhitektūru.

Flīžu daudzpusīgais dizains un ērtā kopšana padara tās par lielisku materiālu ne tikai interjera arhitektūrai, bet arī mēbelēm, vairāki vadošie ražotāji tās jau lieto galda virsmu un plauktu radīšanai. Plānās flīzes iespējams izmantot arī korpusa mēbeļu fasādēm.

No utilitāra apdares materiāla flīzes kļuvušas par nozīmīgu rīku dizaineru un arhitektu vīzijas realizēšanai, piedāvājot bezgalīgas iespējas gan to lietošanā, gan izskatā. Kvalitatīvas flīzes nodrošina izcilu rezultātu jebkurā mērogā – no ēku fasādēm līdz pat šķīvjiem.

Kā tās lietot, ir Jūsu rokās!

 

1. Dzīvojama māja Rīgas centrā, publiskās telpas grīdas segums Inalco – Storm Negro flīzes.

2.Privātā rezidence Pierīgā – izmantotas Aritostea – Ultra resina Ebano flīzes

3.Dzīvojamās mājas fasāde Rīgā – izmantotas Inalco –  Foster Marengo flīzes.

4.Restorāns Rīgā – veidojot bāra leti izmantotas Inalco – Iseo akmens flīzes.

5. Trentini salonā apflīzētās mēbeles ar Inalco un Ariostea flīzēm.

No items found.