SENSE OF JUNE by NORA GAVARE

june 11, 2021

Manu šī mēneša sajūtu veido..

.. vēlme visu savu ikdienu pārnest tuvāk dabai – darbu, atpūtu, miegu, sarunas, rīta dušu.
Vējam spēlējot simfoniju uz koku un krūmu lapām, impresionismu raksturojošās gaismēnas, kas dzīvīgi virpuļo uz piknika segas. Bišu dunoņa un ugunskura sprakšķēšana. Saules smarža. Mammas zemeņu uzpūtenis.

Interjera dizaina mijiedarbība ar citām jomām.

Es vienmēr paturu prātā veidojot interjera projektus, ka dizainera galvenais uzdevums nav telpu izskaistināšana. Ir svarīgi novērtēt un iepazīt cilvēku, kuram šī telpa tiks veidota, kādas ir viņa vajadzības, ikdienas paradumi un piedāvāt interjeru, kas paspilgtina viņa personību un kalpo kā papildinošs / atbalstošs elements. Nostādot cilvēku projekta centrā, nenoliedzami psiholoģija , empātija ieņem svarīgu lomu.

Kas ir citas jomas, no kurām smeļaties iedvesmu?

Pēc instrumentālās mūzikas dzīvajiem koncertiem parasti jūtamas iekšējas vibrācijas, kuras transformējas radošā enerģijā un jaunās idejās. Līdzīgs efekts ir arī pēc man personīgi saistošu mākslas izstāžu apmeklējuma – vienalga vai tā būtu vizuālā māksla, tēlniecība vai kāda cita no mākslas disciplīnām. Kopumā iedvesmo cilvēki, kas ar mīlestību un aizrautību dara savu darbu.

Bez kā interjers nav pilnīgs?

Bez cilvēka, laika un pieredzes.

Kāds ir bijis vērtīgākais padoms, ko kāds jums ir devis?

Studiju laikā Honkgkongā viens no profesoriem bieži atkārtoja “allways remember – uncomfortable is good. It’s the only way to grow”. Šī atziņa bieži palīdzējusi turpināt savu ceļu, kad esi nonācis profesionālajās krustcelēs vai šķietami nepieveicamos izaicinājumos. Šādos brīžos to kā mantru pie sevis atkārtoju neskaitāmas reizes.. uncomfortable is good.. uncomfortable is good.. uncomfortable is good.. Dīvainā kārtā tas manī rod spēku!

Vismīļākā projekta stadija?

Sākums. Baltā lapa, kas pamazām pildās. Ideju “lielais sprādziens”.

http://www.noor.lv/

____________________________________________________________________________

Produktu izlase – viss no outdor kolekcijām. Uzsverot, ka ārtelpā mēs varam ierīkot savu dzīves telpu, neatkarīgi no tā vai tā būtu viesistaba, ēdamistaba, virtuve vai vannas istaba.

Fantini – Milano slim outdoor duša

 

Flīzes – Inalco – Masai Blanco plus

Arclinea – Artusi outdoor virtuve

Ligne Roset – Ezou outdoor galdiņš

Ligne Roset – Toits de paris puķu pods

Ligne Roset – Ottoman outdoor sofa

Flos – Captain flint outdoor lamp

I

Inalco – Iseo gris flīzes

No items found.